• امروز : یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - شوال - 1443
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

«توهین» یکی از کارکنان دانشگاه رازی به شهید سلیمانی+عکس

  • کد خبر : 15050
  • ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
«توهین» یکی از کارکنان دانشگاه رازی به شهید سلیمانی+عکس
یکی از کارکنان دانشگاه رازی کرمانشاه در صفحه اینستاگرام خود ضمن توهین به ساحت شهید والامقام، حاج قاسم سلیمانی اقدام به تعریف و تمجید از روح الله زم معدوم کرده است.

به گزارش پاتاق نیوز، یکی از کارکنان دانشگاه رازی در استوری اینستاگرام خود شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را «تروریست» خطاب کرده و در پست دیگری با تعریف و تمجید از «روح الله زم» معدوم او را آقازاده‌ی مردمی لقب داده است.

این هتاکی از سوی کارمند دانشگاه دولتی رازی بسیار تعجب برانگیز و غیرقابل تحمل است و همین مسئله موجب شده داشجویان این دانشگاه با صدور بیانیه‌ای این اقدام وقیحانه را به شدت محکوم کنند.

مشروح این بیانیه به شرح ذیل است:

کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند مرده مپندار، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان به ایشان روزی می‌دهند. ( سوره آل عمران آیه ۱۶۹)

بدون تردید یکی ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی ایران صبغه فرهنگی آن بود که باید مورد صیانت قرار گیرد. در تائید این مساله همان بس که بنیانگذار کبیر انقلاب، دانشگاه‌ها را مهد تربیت انسان‌های شایسته و کارخانه آدم سازی معرفی نمودند.

از این رو همواره انتظار می‌رود که مسئولان دانشگاه با احساس مسئولیت در برابر این رسالت اجتماعی و انقلابی به صیانت از دستاوردهای این نظام مقدس بپردازند،اما متاسفانه به نظر می‌رسد این موضوع در دانشگاه رازی به گونه دیگری رقم خورده است.

سوگمندانه باید گفت اخیرا رفتار مسئولان ارشد دانشگاه و کمیته‌هایی که رسالت صیانت از شان، عزت و آبروی دانشگاه را بر عهده دارند در برابر برخی تخلفات اساتید و کارکنان آن چنان سئوال انگیز و غیر قابل دفاع بوده که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

شاید جدیدترین نمونه آن را بتوان رفتار یکی از «کارکنان» دانشگاه دانست که در کامنتی در اینستاگرام، دختر شهید عزیزمان سردار حاج قاسم سلیمانی را (فرزند تروریست) خطاب قرار داده! در حالیکه همین کارمند معلوم الحال که از سفره نظام امرار معاش می‌کند در مطلب دیگری یاد و نام روح الله زم، که به علت خیانت‌ها و جنایت‌های بی شمار علیه کشور و مردم  به اعدام محکوم شد را گرامی دانسته و او را تنها آقازاده ای خوانده است که به فکر مردم کشورش بوده است!

در عجبیم از عدم درک و فهم و شرف و وجدان برخی افراد که چگونه فداکاری‌های فرزندان خود را فراموش نموده و همسو با دشمنان نظام و انقلاب، خطوط قرمز و ارزش‌های مردم و انقلاب را زیر پا میگذارند! هرچند در دولتی که مشاورین و مسؤلین ارشد آن با نگاه غربگرایانه و لیبرال مابانه خود، چه ارزش‌هایی را که فدا نکردند جز این توقعی نیست.  

علی ایحال هدف از این مرقومه اخطار به مسؤلین دانشگاه رازی بوده مبنی بر اینکه ما هنوز اقدامات برخی فعالین و تشکل‌های دانشجویی معلوم الحال در هتاکی به نظام و انقلاب و عدم برخورد مسؤلین دانشگاه رازی و نیز داستان شب شعر در زمان معاونت فرهنگی اسبق دانشگاه را فراموش نکرده‌ایم لذا ضمن قدردانی از زحمات اکثریت کارکنان و مدیران انقلابی و همیشه در صحنه دانشگاه رازی، درخواست برخورد قاطع با مفسدین اخلاقی و نیز فردی که اخیرا با هتاکی نسبت به شهید سلیمانی و زیر سؤال بردن ارزش‌های انقلاب، باورها و اعتقادات مردم را جریحه دار نموده است را داریم و درصورت هرگونه اغماض و یا عدم برخورد مناسب با این افراد اسامی آنها اعلام شده که قطعا به مصلحت دانشگاه و مسؤلین آن نمی باشد.

و من الله التوفیق

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15050
  • 349 بازدید

برچسب ها