• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

تکذیب تعطیلی پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب در کرمانشاه

  • کد خبر : 11464
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
تکذیب تعطیلی پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز ، مسوول بهداشت محیط زیست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه هر گونه تعطیلی پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب را تکذیب کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه محسن عبدی اظهار داشت: پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب در کرمانشاه در سال ۹۴ تحت نظارت معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ساخته و راه اندازی شد. […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مسوول بهداشت محیط زیست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه هر گونه تعطیلی پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب را تکذیب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه محسن عبدی اظهار داشت: پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب در کرمانشاه در سال ۹۴ تحت نظارت معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ساخته و راه اندازی شد.

مسوول بهداشت محیط زیست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: از سال ۹۴ تا چندی پیش نگهداری حیوانات در این پناهگاه با قرارداد به یک انجمن مردم نهاد سپرده شده بود.

وی شایعه تعطیلی پناهگاه حیوانات بلاصاحب را تکذیب کرد و گفت: این مرکز نگهداری حیوانات به هیچ‌ عنو‌ان تعطیل نبوده فقط پیمانکار نگهداری از حیوانات آن تغییر یافته است.

وی افزود: از طریق مناقصه و معرفی فرمانداری انجمن مردم نهاد “پناهگاه نجات حیوانات” با مدیریت آریا اعظمی نژاد به خدمات شهری شهرداری کرمانشاه انتخاب شده و با طی روال اداری با این انجمن قرارداد منعقد شده است.

عبدی گفت: در این قرارداد جدید که با سازمان مردم نهاد “پناهگاه نجات حیوانات” منعقد شده است ۲ دامپزشک و چند تن دانشجوی دامپزشکی برای بررسی بیماری ها و مشکلات بالینی حیوانات در نظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: حیوانات بلاصاحب (ولگرد) در سطح شهر زنده گیری و جمع اوری به این مرکز منتقل می شوند و پس از قرنطینه، واکسینه، انگل زدایی و عقیم سازی می شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11464
  • 191 بازدید

برچسب ها