• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

تکذیب شایعه افزایش قیمت برق به‌دنبال حذف قبوض

  • کد خبر : 9478
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
تکذیب شایعه افزایش قیمت برق به‌دنبال حذف قبوض

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: شایعات منتشر شده در زمینه افزایش قیمت برق به‌دنبال حذف قبوض کاغذی صحت ندارد و قیمت برق افزایش نیافته است. امیدعلی مرآتی با اشاره به اینکه ۲۱ پروژه برق با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان همزمان با دهه فجر در استان به بهره‌برداری می‌رسد اظهار […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: شایعات منتشر شده در زمینه افزایش قیمت برق به‌دنبال حذف قبوض کاغذی صحت ندارد و قیمت برق افزایش نیافته است.

امیدعلی مرآتی با اشاره به اینکه ۲۱ پروژه برق با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان همزمان با دهه فجر در استان به بهره‌برداری می‌رسد اظهار داشت: اصلاح و بهینه شبکه‌ها و تأمین برق روستاهای جابه‌جا شده در هنگام زلزله از جمله این طرح‌ها است.

 وی عنوان کرد: استان کرمانشاه در سال ۵۸ حدود ۶۸ هزار مشترک برق داشته و اکنون به ۷۷۰ هزار مشترک رسیده است که نشان‌دهنده ارتقای خدمات برق‌رسانی است.

مرآتی با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد خانوارهای شهری و ۹۹٫۹ درصد خانوارهای روستایی از نعمت برق برخوردار هستند گفت: هیچ روستای بالای پنج خانواری در استان وجود ندارد که فاقد برق باشد.

وی با بیان اینکه خدمات توزیع برق به صورت شبانه‌‌روزی است گفت: یکی از موفقیت‌های وزارت نیرو حذف قبوض کاغذی است و اطلاعات قبض به صورت پیامکی ارسال می‌شود.

مرآتی با اشاره به شایعاتی مبنی بر افزایش قیمت برق به دنبال حذف قبوض کاغذی افزود: هیچ تغییری در قیمت برق ایجاد نشده و این موضوع نیازمند مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد پیامک‌های ارسال شده برای مشترکان پرداختی هم انجام شده است گفت: چنانچه بعد از زمان پیش‌بینی شده برای پرداخت اقدام شود ممکن است در دوره بعدی به عنوان بدهی محسوب شود اما در دوره بعد از آن اصلاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ۹۸ درصد اطلاعات مشترکان با شماره تلفن همراه برداشت شده است بیان کرد: امید داریم تمام خدمات قبض برق به صورت پیامک برای مشترکان ارسال شود. 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9478
  • 158 بازدید

برچسب ها