• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021
نامه دوم مجمع دانش آموختگان کرمانشاهی دانشگاه امام صادق(ع) به رییس جمهور؛

تکرار دولت روحانی و انتصاب استانداران این دولت شایسته کرمانشاه نیست

  • کد خبر : 18228
  • ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
تکرار دولت روحانی و انتصاب استانداران این دولت شایسته کرمانشاه نیست
مجمع دانش آموختگان کرمانشاهی دانشگاه امام صادق(ع) طی نامه ای به رییس جمهور گفتند: تکرار دولت روحانی و انتصاب استانداران این دولت شایسته کرمانشاه نیست.

مجمع دانش آموختگان کرمانشاهی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار جلوگیری از تکرار دولت سوم روحانی در کرمانشاه و انتصاب استانداران دولت تدبیر و امید در دولت سیزدهم شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

همزمان با ایام سالگرد سفر امیدآفرین مقام معظم رهبری به استان محروم کرمانشاه و این فرمایش ایشان که: “با توجه نقاط مثبت و برجسته استان، جوان این استان باید سرشار از امید و نشاط و میل به کار باشد”، زمزمه هایی در میان جوانان این شهر پیچیده است که دولت محترمتان قصد دارد از استانداران دولت روحانی برای استان کرمانشاه بگمارد.

جناب آقای رییسی، ریاست محترم دولت انقلابی، هنوز یادمان نرفته است که در ایام انتخابات در گفت و گوی تلویزیونی مستقیم با مردم کرمانشاه از طریق شبکه استانی زاگرس، فرمودید: “امروز مردم سرخورده و ناامید هستند. دادن وعده نادرست را شرعا جایز نمیدانم و وعده ما از سر صداقت است و همه شما بدانید که رای تک تک شما و حضور شما پشتوانه محکمی برای دولت آینده محسوب میشود”.

و مگر در جای دیگر نفرمودید:”شفافیت و صداقت را بنا داریم در حوزه تصمیم‌گیری و اجرا به‌وجود آوریم”.

اکنون پرسش ما از محضرتان بعنوان طلایه دار دولت انقلابی که در مدت کم توانسته اید بارقه های امید را به مردم کشور برگردانید، این است که آیا نباید مردم استان کرمانشاه هم سهمی از امید در دولتتان داشته باشند. آیا نصیب این استان  در راس هرم اجرایی، تکرار دولت روحانی و انتصاب استانداران سابق این دولت است؟ آیا چنین کسانی یک شبه از نظر و عمل خویش برگشته و رویه جدید انقلابی در شان دولت انقلابی به خود گرفته اند؟ کسانی که باتوجه به مواضع سیاسی و سابقه عملکرد اجرایی، نمیتواند تکیه گاه امیدواربخشی برای مردم این استان محروم و شایسته توجه ویژه و امیدآفرینی خاص باشد.

لذا بدینوسیله اینجانبان فارغ التحصیلان کرمانشاهی دانشگاه امام صادق(ع) خواستار تجدیدنظر در انتصاب استانداران دولت سابق و تکرار دولت سوم روحانی در کرمانشاه هستیم. شایسته این استان، پیاده سازی دولت مردمی برای ایران قوی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=18228
  • 241 بازدید

برچسب ها