• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

تکلیف سهام عدالت متوفیان چه می‌شود؟

  • کد خبر : 10694
  • ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
تکلیف سهام عدالت متوفیان چه می‌شود؟

به گزارش پاتاق نیوز،  سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه درباره راهکار تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان توضیحاتی ارائه داد. اعظم فرجی ، با اشاره به اینکه یکی از سوالات مهم که عامل بسیاری از مراجعات مردم به بورس منطقه‌ای است، وضعیت سهام عدالت متوفیان می‌باشد، اظهار کرد: برای این منظور افراد بدون نیاز به مراجعه حضوری و […]

به گزارش پاتاق نیوز،  سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه درباره راهکار تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان توضیحاتی ارائه داد.

اعظم فرجی ، با اشاره به اینکه یکی از سوالات مهم که عامل بسیاری از مراجعات مردم به بورس منطقه‌ای است، وضعیت سهام عدالت متوفیان می‌باشد، اظهار کرد: برای این منظور افراد بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق سامانه‌ آنلاین می‌توانند روند تقسیم سهام بین ورثه را انجام دهند.

وی ادامه داد: یک نفر از وراث باید پس از طی مراحل احزار هویت خود در سامانه سجام، در مرحله بعدی وارد سایت www.ddn.csdiran.com (سامانه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه)شده و مدارک مربوط به انحصار ورثه و سایر مدارک مورد نیز را در بخش میز خدمت این سایت بارگذاری کند.

سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه یادآور شد: مراحل بعدی تقسیم سهام بین وراث از طریق خود شرکت سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد و دیگر نیازی نیست وراث اقدام خاصی را انجام دهند.

به گفته فرجی، افراد به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌توانند از داخل منزل خود این فرآیند را طی کنند.

وی اضافه کرد: در صورتی‌که افراد دسترسی به اینترنت ندارند و یا روند کار برای آنها دشوار است می‌توانند این فرآیند را از طریق دفاتر پیشخوان دولت و یا کافی‌نت‌ها هم انجام دهند.

سرپرست بورس منطقه‌ای استان کرمانشاه تاکید کرد:  وراث قبل از طی این مراحل ابتدا باید مطمئن شوند فرد متوفی مشمول دریافت سهام عدالت بوده یا نه که پیگیری این موضوع نیز از طریق سامانه سهام عدالت به نشانی samanese.ir میسر خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10694
  • 194 بازدید

برچسب ها