• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

ثبت‌نام متقاضیان اسکان در خوابگاه‌های دانشگاه رازی آغاز شد

  • کد خبر : 10636
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
ثبت‌نام متقاضیان اسکان در خوابگاه‌های دانشگاه رازی آغاز شد

به گزارش پاتاق نیوز،  ثبت‌نام دانشجویانی که دروس عملی و آزمایشگاهی دارند و متقاضی اسکان در خوابگاه‌ها هستند، از امروز، پنجم مرداد آغاز شده و تا ۹ مرداد ادامه دارد. محسن سعیدی، معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛ با اعلام این خبر گفت: کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی نیمسال دوم ۹۸-۹۹ این دانشگاه در تابستان امسال قرار است به […]

به گزارش پاتاق نیوز،  ثبت‌نام دانشجویانی که دروس عملی و آزمایشگاهی دارند و متقاضی اسکان در خوابگاه‌ها هستند، از امروز، پنجم مرداد آغاز شده و تا ۹ مرداد ادامه دارد.

محسن سعیدی، معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛ با اعلام این خبر گفت: کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی نیمسال دوم ۹۸-۹۹ این دانشگاه در تابستان امسال قرار است به صورت حضوری و در دو مرحله برگزار شوند

سعیدی اضافه کرد: این کلاس‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و برای ارائه این دروس، طبق برنامه ریزی صورت گرفته، شرایط اسکان برای ۵۵۰ دانشجو فراهم شده که در هر مرحله ۲۷۰ دانشجو در خوابگاه‌ها ساکن می‌شوند.

معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه ابراز کرد: ثبت نام دانشجویان دارای دروس عملی و آزمایشگاهی که متقاضی اسکان در خوابگاه‌ها نیز هستند، از امروز پنجم مردادماه آغاز شده و تا ۹ مرداد ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند برای ثبت درخواست خوابگاهی خود به سامانه گلستان مراجعه کنند.

لازم به ذکر است کلاس‌های دانشجویانی که در مرحله اول حضور دارند از ۱۹ تا ۳۰ مرداد و برای مرحله دوم از ۱ تا ۱۴ شهریور برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10636
  • 386 بازدید

برچسب ها