• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

ثبت‌نام کلاس‌های تابستانی در مراکز کانون پرورش فکری کرمانشاه

  • کد خبر : 6386
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
ثبت‌نام کلاس‌های تابستانی در مراکز کانون پرورش فکری کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، ثبت نام در کلاس‌های ویژه تابستانی در کلیه مراکز کانون استان کرمانشاه آغاز شده است و کودکان و نوجوانان می‌توانند برای ثبت‌نام به این مراکز مراجعه کنند. با برنامه‌ریزی انجام شده در واحد کارشناسی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، کلاس ها و کارگاه‌های متنوع و متعددی برای کودکان و نوجوانان […]

به گزارش پاتاق نیوز، ثبت نام در کلاس‌های ویژه تابستانی در کلیه مراکز کانون استان کرمانشاه آغاز شده است و کودکان و نوجوانان می‌توانند برای ثبت‌نام به این مراکز مراجعه کنند.

با برنامه‌ریزی انجام شده در واحد کارشناسی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، کلاس ها و کارگاه‌های متنوع و متعددی برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی پیش‌بینی شده است.

بر همین اساس، در همه مراکز کانون استان کرمانشاه، کلاس‌های مختلفی ارایه شده است و خانواده‌ها برای ثبت‌نام فرزندانشان با کلاس‌ها و کارگاه‌های متنوعی روبه‌رو هستند.

سفال، خوش‌نویسی، نقاشی، قرآن و احکام اسلامی، بازیگری، نمایش فیلم، روخوانی کتاب، قصه‌گویی، کلاس‌های شعر و داستان،عکاسی، موسیقی، انیمیشن، طراحی، عروسک ‌سازی،.. از کلاس‌هایی است که برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان اعلام شده است.

همچنین، کلاس‌هایی همچون: چرتکه، روبیک،  رباتیک، دست سازها، کیوسی‌تی، و…نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در سال‌های گذشته با استقبال کودکان روبه‌رو شده بود و امسال نیز با گستردگی بیشتری انجام می‌شود.

اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه نزدیک به ۴۰ مرکز ثابت، سیار و پستی در سراسر استان دارد که در حال انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی است. 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6386
  • 390 بازدید

برچسب ها