• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

ثبت اطلاعات کلیه پرسنل شهرداری در سامانه سازمان شهرداری ها

  • کد خبر : 8647
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
ثبت اطلاعات کلیه پرسنل شهرداری در سامانه سازمان شهرداری ها

به گزارش پاتاق نیوز، کاوه مردافکن مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری از ثبت اطلاعات پرسنلی کلیه کارکنان شهرداری اعم از رسمی،پیمانی ،شرکت نوین و پرسنل شرکت های حجمی و روز مزد طرف قرارداد شهرداری در سامانه سازمان شهرداری ها خبر داد.مردافکن با بیان این مطلب گفت: بر طبق بخشنامه سازمان شهرداری های کل کشور و درخواست […]

به گزارش پاتاق نیوز، کاوه مردافکن مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری از ثبت اطلاعات پرسنلی کلیه کارکنان شهرداری اعم از رسمی،پیمانی ،شرکت نوین و پرسنل شرکت های حجمی و روز مزد طرف قرارداد شهرداری در سامانه سازمان شهرداری ها خبر داد.
مردافکن با بیان این مطلب گفت: بر طبق بخشنامه سازمان شهرداری های کل کشور و درخواست ثبت اطلاعات پرسنلی کلیه کارکنان شهرداری ، در کوتاهترین زمان باتلاش همکاران در حوزه منابع انسانی این امر صورت گرفت.
وی افزود: در کنار ثبت اطلاعات پرسنلی ، گروههای استحقاقی پرسنل استخدام موقت نیز که مدتها انجام نگرفته بود به بهترین شکل انجام شد و در خصوص پرداخت حق مناطق عملیاتی نیز کارها و اقدامات اساسی صورت گرفته و به زودی این مسئله نیزانجام می گیرد.
مردافکن با تاکید برنقش نیروی انسانی در پیشرفت امورو ارتقاء سطح خدمات درسازمان شهرداری بیان داشت:آنچه که در سازمان منجربه بهروری نیروی انسانی می شود ایجاد انگیزه و از طرف دیگر افزایش مسئولیت پذیری دربین کار کنان اعم از ستادی و اجرایی است که در این زمینه توسعه کیفیت منابع انسانی یکی از مهمترین اهداف شهرداری است.
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری ازدیگراولویتهای منابع انسانی درسازمان را ایجاد بسترمناسب درراستای فرهنگ حرفه ای وتخصصی درمحیط کاروافزایش سلامت اداری براساس ساختار سازمانی قوی وپایدارونهادینه کردن فرهنگ و عمل پیشگیرانه ازفساد اداری درحیطه مسئولیت کارکنان نام برد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8647
  • 272 بازدید

برچسب ها