• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

ثبت نام برای دریافت کارت سوخت جدید

  • کد خبر : 3565
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
ثبت نام برای دریافت کارت سوخت جدید

به گزارش” پاتاق نیوز “ مرادحاصل مرادی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از قاچاق بنزین و بر اساس تصمیم اتخاذ شده تحویل بنزین به خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، صرفاً با استفاده از کارت سوخت خودرو انجام می‌شود. وی افزود: در همین رابطه مالکان خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که کارت سوخت خود […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ مرادحاصل مرادی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از قاچاق بنزین و بر اساس تصمیم اتخاذ شده تحویل بنزین به خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، صرفاً با استفاده از کارت سوخت خودرو انجام می‌شود.
وی افزود: در همین رابطه مالکان خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که کارت سوخت خود را گم کرده اند، لازم است به ترتیبی که در رسانه‌ها متعاقباً توضیح داده خواهد شد، از تاریخ شنبه ۳ آذر ماه لغایت شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت سوخت جدید اقدام کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: به منظور تسهیل در دریافت کارت جدید سوخت، امکان دسترسی به سامانه ثبت مشخصات از طریق اینترنت و یا تماس تلفنی فراهم شده که نحوه دسترسی و اقدام، از طریق رسانه‌های عمومی و صدا و سیما به اطلاع مردم خواهد رسید.
مرادی خاطرنشان کرد: برای ثبت تقاضای دریافت کارت سوخت جدید، هیچ مبلغی از متقاضیان توسط شرکت ملی پخش دریافت نخواهد شد.
وی تأکید کرد: این اقدام به معنای سهمیه بندی و افزایش نرخ سوخت نبوده و لازم است هموطنان به شایعات بی اساس در این مورد توجه نکنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3565
  • 369 بازدید

برچسب ها