• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

ثبت نام نهایی ۲۰۷ نفر در حوزه انتخابیه کرمانشاه

  • کد خبر : 9180
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۰۹
ثبت نام نهایی ۲۰۷ نفر در حوزه انتخابیه کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه از ثبت‌نام ۲۱۲ نفر داوطلب در حوزه انتخابیه کرمانشاه برای انتخابات مجلس یازدهم در پایان مهلت ثبت‌نام از داوطلبین خبر داد. فرماندار کرمانشاه از ثبت‌نام 212 داوطلب در حوزه انتخابیه کرمانشاه برای انتخابات مجلس یازدهم در پایان مهلت ثبت‌نام از داوطلبین خبر داد واظهار داشت تعداد ۲۰۷ نفر از ثبت نام شدگان […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه از ثبت‌نام ۲۱۲ نفر داوطلب در حوزه انتخابیه کرمانشاه برای انتخابات مجلس یازدهم در پایان مهلت ثبت‌نام از داوطلبین خبر داد.

فرماندار کرمانشاه از ثبت‌نام 212 داوطلب در حوزه انتخابیه کرمانشاه برای انتخابات مجلس یازدهم در پایان مهلت ثبت‌نام از داوطلبین خبر داد واظهار داشت تعداد ۲۰۷ نفر از ثبت نام شدگان ثبت نام آنها در سامانه ستاد انتخابات نهایی شده است.

فضل الله رنجبر اظهار کرد: از مجموع ثبت نام کنندگان 175 نفر معادل 85 درصد آقایان و 32 نفر معادل ۱۵ درصد خانم ها هستند.

رنجبر در ادامه با اشاره به استقبال خانم ها برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه گفت: در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه 13 نفر از کاندیداها معادل یازده درصد کل ثبت نام کنندگان خانم بودند.

رنجبر اضافه کرد: 9 نفر از داوطلبانی که برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه ثبت نام کرده اند از نمایندگان ادوار گذشته هستند و یک نفر هم سابقه عضویت در شورای شهر را دارد.

فرماندار  کرمانشاه گفت: حدود۴۱ نفر از داوطلبان سابقه ثبت نام در دوره های قبلی انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند.

رنجبر با بیان اینکه 76 نفر از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه بین 30 تا ۴۰ سال سن دارند، گفت: جوانترین داوطلب ۳۰ سال و یازده ماه سن دارد.

رنجبر با بیان اینکه ۷۷نفر از ثبت نام کنندگان بین 40  تا 50  سال و 54 نفر بالای ۵۰ سال سن دارند،گفت:مسن ترین داوطلب مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه 64  سال سن دارد.

فرماندار کرمانشاه در مورد سطح تحصیلات کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه نیز گفت: هفت نفر از افرادی که  با احتساب مدارک جانبازی و ایثارگری دارای مدرک کارشناسی بوده نیز ثبت نام نموده اند ، 30 نفر دکترا ، 165 نفر دارای  مدرک کارشناسی ارشد و پنج نفر هم تحصیلات حوزوی دارند.

فرماندار کرمانشاه اظهار داشت در بین ثبت نام شدگان ۳۰ نفر فرهنگی،۶۳ نفر کارمند،۱۷ نفر بازنشسته ،۴ نفر در مشاغل قضائی و وکالت، ۶ نفرنظامی،۱۷ نفر استاد دانشگاه، ۱۶ نفر فاقد شغل و ۵۴ نفر سایر مشاغل را دارا بودند.

رنجبر افزود : تعداد ۲۵ نفر از ثبت نام کنندگان در ستاد انتخابات کشور ثبت نام نموده اند. سه زوج (( زن و شوهر)) در بین ثبت نام شدگان حضور دارند

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9180
  • 319 بازدید

برچسب ها