• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

ثبت نام ۱۷هزار کرمانشاهی در طرح تربیت حافظان قرآن

  • کد خبر : 3488
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
ثبت نام ۱۷هزار کرمانشاهی در طرح تربیت حافظان قرآن

به گزارش” پاتاق نیوز “حجت الاسلام عباسیان با بیان این خبر گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۱۷ هزارنفر در استان کرمانشاه در طرح تربیت حافظان قرآن کریم ثبت نام کرده اند که آمار بسیار خوبی است. وی افزود: در شهرستان کنگاور ۳۶۲۳نفر ثبت نام کرده اند که بیش از سهمیه در نظر گرفته شده […]

به گزارش” پاتاق نیوز “حجت الاسلام عباسیان با بیان این خبر گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۱۷ هزارنفر در استان کرمانشاه در طرح تربیت حافظان قرآن کریم ثبت نام کرده اند که آمار بسیار خوبی است.
وی افزود: در شهرستان کنگاور ۳۶۲۳نفر ثبت نام کرده اند که بیش از سهمیه در نظر گرفته شده ثبت نام کرده اند و حدود ۱۲۵ درصد تا این لحظه بوده است.
حجت الاسلام عباسیان ادامه داد: در شهرستان پاوه نیز ۲۶۲۷نفر در این طرح ثبت نام کرده اند که حدود ۷۷درصد سهیمه این شهرستان را شامل می شود.
وی تصریح کرد: در شهرستان اسلام آباد ۲۷۷۰ نفر یعنی ۸۱ درصد و شهرستان سنقر ۸۷۱ نفر که ۴۱ درصد و شهرستان سرپل ذهاب ۱۹۷۵ نفر که ۸۶ درصد سهمیه را شامل می شود، ثبت نام انجام شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در ادامه گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون در شهرستان کرمانشاه ۴۴۰۲ نفر در رشته های مختلف ثبت نام کرده اند.
حجت الاسلام عباسیان در اطهار داشت: ۷۵۳۲ نفر تا تکمیل کامل سهمیه باید ثبت نام گردد که تنها تا پایان آبانماه فرصت تحقق سهمیه سال فرصت دارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3488
  • 277 بازدید

برچسب ها