• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

جابه‌جایی بختیاری‌ها در راس تیم برنامه‌ریزی کرمانشاه

  • کد خبر : 2732
  • ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
جابه‌جایی بختیاری‌ها در راس تیم برنامه‌ریزی کرمانشاه

به گزارش ” پاتاق نیوز “ مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه امروز دوشنبه با حضور نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد و حبیب الله وفایی برای تصدی ریاست این سازمان معارفه و ظهمورث الیاسی با این سازمان خداحافظی کرد. نکته جالب این معارفه جابه‌جایی این ۲ مدیر […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه امروز دوشنبه با حضور نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد و حبیب الله وفایی برای تصدی ریاست این سازمان معارفه و ظهمورث الیاسی با این سازمان خداحافظی کرد.

نکته جالب این معارفه جابه‌جایی این ۲ مدیر که یکی اهل و دیگری آخرین تجربه‌ مدیریتش در استان چهارمحال و بختیاری در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه بود.

طهمورث الیاسی در این مراسم به بیان اقدامات انجام شده در طول تصدی خود پرداخت و گفت: در طول این مدت اقدامات لازم را برای تحقق اهداف توسعه استان در خصوص تهیه و تدوین برنامه های توسعه، آمایش سرزمینی و تحول در نظام اداری با رعایت اصول تخصصی انجام دادم.

وی افزود: علاوه بر امور جاری توانستیم برنامه ششم توسعه استان را تهیه کنیم و با همکاری دستگاههای اجرایی به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان برسانیم.

رئیس پیشین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه ابراز داشت: برنامه راهبردی شهرستانهای استان و همچنین طرح آمایش استان که متاسفانه با توجه به پیچیدگی زیاد در گذشته جمع بندی نشده بود اما با همکاری دانشگاه رازی تهیه و تدوین شد و به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان رسید و به تهران ارسال شد.

الیاسی ادامه داد: با حمایت مقام معظم رهبری و رئیس جمهور و اختصاص اعتبارات لازم طرح عظیم گرمسیری و راه آهن که آرزوی دیرینه مردم بود محقق شد و امیدوارم تا اسلام آبادغرب نیز توسعه پیدا کند.

رئیس پیشین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه همچنین به کمک های دولت در پی وقوع زلزله استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در این راستا اختصاص ۵۴۰۰ میلیارد تومان رقم قابل توجهی بود.

وی بیان داشت: در امورات مشاوران و پیمانکاران توانستیم ۲۷۶ درصد رشد داشته باشیم و پیمانکاران رتبه اول بیش از ۲۰ نفر افزایش پیدا کردند.

الیاسی خاطرنشان کرد: سهم ۳.۵ درصدی اعتبارات هزینه ای و ۳ درصدی اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای نشان دهنده توجه ویژه دولت به این استان است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2732
  • 341 بازدید

برچسب ها