• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

جان باختن ۱۱۵ شهروند در معابر درون شهری کرمانشاه

  • کد خبر : 9902
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
جان باختن ۱۱۵ شهروند در معابر درون شهری کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۱۱۵ نفر در معابر درون شهری کرمانشاه به علت سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند. سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: در این مدت خودرو‌های سواری ۸۴ درصد تصادفات درون شهری را رقم زده اند که عمدتا […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۱۱۵ نفر در معابر درون شهری کرمانشاه به علت سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند.

سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: در این مدت خودرو‌های سواری ۸۴ درصد تصادفات درون شهری را رقم زده اند که عمدتا به خاطر بی توجهی به جلو و سرعت غیرمجاز بوده است.
وی افزود: در این ارتباط ضعف ایمنی معابر و کمبود یا نبود تسهیلات ترافیکی برای شهروندان را نیز نمی‌توان نادیده گرفت.
رییس پلیس راهور استان خاطرنشان کرد: ساعت ۱۶ تا ۲۰ بیشترین سوانح رانندگی درون شهری در استان رخ می‌دهد به گونه‌ای که ۲۷ درصد سوانح در ساعات یاد شده به وقوع پیوسته است.
سرهنگ شیری همچنین از رشد ۳۸ درصدی اعمال قانون پلیس در مواجهه با رانندگان متخلف از ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
وی اظهار داشت: توجه به قوانین و مقررات، عدم رانندگی در حال خستگی و خواب آلودگی، رعایت سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو و اطراف در پیشگیری از وقوع بسیاری از سوانح رانندگی حائز اهمیت است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9902
  • 191 بازدید

برچسب ها