• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

جرائم یک میلیون تومان به بالا با مدارک به پلیس+۱۰ مراجعه کنند

  • کد خبر : 8045
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
جرائم یک میلیون تومان به بالا با مدارک به پلیس+۱۰ مراجعه کنند

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل الله شیری رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در این جلسه اظهارداشت: در حوزه مدیریت فنی راهنمایی و رانندگی در چهار حوزه خدمات فنی انجام می‌شود.رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به وجود کانون‌ها خطر در کرمانشاه گفت: ۱۹ نقطه کانون بحران در کرمانشاه وجود دارد که این نقاط […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل الله شیری رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در این جلسه اظهارداشت: در حوزه مدیریت فنی راهنمایی و رانندگی در چهار حوزه خدمات فنی انجام می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به وجود کانون‌ها خطر در کرمانشاه گفت: ۱۹ نقطه کانون بحران در کرمانشاه وجود دارد که این نقاط شامل میدان بار، سیلو، وجود پالایشگاه کرمانشاه در هسته مرکز شهر، کانون پزشکان در پارکینگ شهرداری، ساختمان گمرک، نبود راه ورودی و خروجی تالار انتظارو… که هفت نقطه از این تعداد در صدد رفع آن هستیم.
شیری در ادامه با اشاره به این که در چهار ماهه اول سال جاری ۲۹ هزار و ۳۷۰ خودرو تعویض پلاک، ۲۱ هزار و ۳۴۶ شماره گذاری و ۱۰ هزار و ۱۰۷ گواهینامه صادر شده است تصریح کرد:
۴۹ آموزشگاه رانندگی فعال در سطح شهر کرمانشاه داریم که ماهیانه بالغ بر ۷۰۰۰ نفر را خدمات می‌دهند، و از اوائل خرداد ماه سال جاری آزمون آئین نامه توسط افسران پلیس شاغل انجام می‌شود؛ که شعبه آزمون و صدور نیز در کلیه شهرستان‌ها برقرار است.
وی همچنین در خصوص رانندگانی که به جرائم خودرو معترض هستند، گفت: این اشخاص تا دو ماه فرصت دارند به شعبه اجرائیات راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند و جرائم یک میلیون تومان به بالا نیز با ارائه دلائل و مدارک به پلیس+۱۰ مراجعه کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: درخواست شکات ظرف ۲۴ ساعت در شعبه اجرائیات بررسی می‌شود و اشخاصی که خود رو آن‌ها به دلیل یک میلیون تومان به بالا توقیف می‌باشد، می‌توانند با اصل سند و کارت ملی برای ترخیص موقت آن اقدام کرده و ظرف مدت دو ماه جریمه را پرداخت کنند.
این مسئول از دیگر مشکلات شهر کرمانشاه به اشغال پیاده رو‌ها توسط دست فروشان، نمایشگاه داران و کمبود کنترل شهرداری‌ها و سد معبر اشاره کرد وافزود: در استان کرمانشاه میانگین کشته عابر پیاده از میانگین کشوری بیشتر است، که ناشی از ناامن بودن تردد پیاده رو است.
شیری تاکیدکرد: برخورد با رانندگان متخلف در دستور کار پلیس است، از اول سال جاری ۳۸ هزار وچهار قبض جریمه صادر شده، ۴۱۱ هزار و ۱۲۴ فقره مجموع تخلفات بوده که معادل چهار میلیارد و ۱۴۷ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان می‌باشد که ۲۲ درصد تخلفات حادثه ساز بوده است.
وی در ادامه نیزگفت: در چهار ماهه اول سال ۶۸ مورد نمره منفی ۴۸ تست اعتیاد، و سایر موارد از قبیل تست مصرف مشروبات الکلی، رفتار پرخاشگرانه و روانی داشته ایم که متخلفین به مدت شش ماه گواهینامه ظبط و به مقام قضایی معرفی شدند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8045
  • 284 بازدید

برچسب ها