• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

جریان عادی زندگی در کشور با وجود شروع «جنگ اقتصادی»

  • کد خبر : 2393
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹
جریان عادی زندگی در کشور با وجود شروع «جنگ اقتصادی»

به گزارش ” پاتاق نیوز “ سید قاسم جاسمی امروز سه شنبه در مراسم روز خبرنگار که در مجتمع فرهنگی بعثت کرمانشاه برگزار شد به هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و اظهار داشت: در آن زمان که ارتش و سپاه آمادگی لازم برای نبرد را نداشتند دشمن موفق شد تا نزدیکی اهواز و شهرهای […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ سید قاسم جاسمی امروز سه شنبه در مراسم روز خبرنگار که در مجتمع فرهنگی بعثت کرمانشاه برگزار شد به هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و اظهار داشت: در آن زمان که ارتش و سپاه آمادگی لازم برای نبرد را نداشتند دشمن موفق شد تا نزدیکی اهواز و شهرهای کرمانشاه نزدیک شود.

وی افزود: اینجا بود که امام(ره) با هوشیاری و بصیرت دستور جهاد دفاعی را صادر کرد و زن و مرد با تمام توان پای کار آمدند و با تقدیم شهدای بسیاری از تمام اقشار کشور به پیروزی دست یافت.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همانگونه که امام(ره) فرمودند یک مرحله از جنگ را پشت سرگذاشتیم و هنوز جنگ تمام نشده و جبهه دفاع همچنان باقی است.

وی به نقش موثر خبرنگاران در عرصه جنگ تحمیلی اشاره کرد و بیان داشت: در بسیاری از عملیاتها حتی در مسیرهای صعب العبور خبرنگاران برای ثبت لحظات در سنگر حضور داشتند و رشادتهای رزمندگان را به تصویر می کشیدند و اگر امروز بسیاری از آن رشادتها ثبت شده حاصل تلاشهای خبرنگاران است.

جاسمی اذعان داشت: خبرنگاران توانستند مظلومیت و از خودگذشتگی رزمندگان را به تصویر بکشند و امروز نیز پس از گذشت ۳۰ سال از جنگ تحمیلی پا به پای رزمندگان اسلام در دفاع از حریم آل‌الله در سوریه و یمن حضور دارند و عمق فاجعه را به تصویر می کشند.

وی ادامه داد: می توان به صراحت گفت که هرجا رزمنده ای و دلاورمردی با کفر در حال ستیز هستند ردپای خبرنگاران دیده می شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امام راحل بارها تاکید داشتند که نگذارید مملکت به دست نامحرمان و نا اهلان بیفتد اما امروز می بینیم همان اتفاق افتاده است.

جاسمی اذعان داشت: امروز اگر می‌بینید در مجلس فریادهایی برای وضعیت معیشت مردم بلند است مربوط به بسیجیانی است که تربیت شده این انقلاب هستند، اما متاسفانه تعداد آنها بیش از ۴۰ نفر نیست.

وی با اشاره به جنگ اقتصادی که دشمن علیه کشور آغاز کرده، گفت: با وجود اینکه دولت آمریکا این جنگ را توسط وزارت خزانه‌دارایش هدایت می‌کند، اما می‌بینیم با این همه سختی‌ها و تحریم‌ها مردم به صورت عادی زندگی خود را سپری می‌کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی که به هر نحوی دارای مسئولیتی هستند باید بدانند حافظه تاریخی ملت اختلاسها و سوءاستفاده ها را از یاد نخواهد برد.

جاسمی تصریح کرد: در بحث برجام نمایندگان ولایی بسیار تلاش کرده و ایرادات و اشکالات برجام را بازگو کردند اما با برچسب “دلواپسان” روبه‌رو شدیم و شخص رئیس جمهور می گفت شما از اینکه ما می خواهیم با آمریکا به توافق برسیم ناراحت هستید.

این نماینده مجلس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری یادآور شد: همانطور که معظم‌له فرمودند ما با آمریکا سر سازش نداریم و  اگر در کشور ما نوای دلنشین بسیجی حاکم شود چشم طمع جهانیان و جهانخواران از آن به دور خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2393
  • 346 بازدید

برچسب ها