• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

جزئیات انفجار شب گذشته در شهرک ولایت

  • کد خبر : 3405
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
جزئیات انفجار شب گذشته در شهرک ولایت

به گزارش” پاتاق نیوز “ ساعت یک بامداد امروز انفجار مهیبی درشهرک ولایت رخ داد که طی آن سه نفر از اعضای یک خانواده مجروح شدند. در تحقیقات اولیه مشخص شد که یک دستگاه خودرو پراید که درب این خانه پارک بوده منفجر شده است که در کوتاهترین زمان نیروهای امنیتی و امدادی آتش نشانی […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ ساعت یک بامداد امروز انفجار مهیبی درشهرک ولایت رخ داد که طی آن سه نفر از اعضای یک خانواده مجروح شدند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که یک دستگاه خودرو پراید که درب این خانه پارک بوده منفجر شده است که در کوتاهترین زمان نیروهای امنیتی و امدادی آتش نشانی کرمانشاه در محل حادثه حضور یافتند.

محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، هم در این زمینه اظهار داشت: ساعت ۱:۰۶ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه) و به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره انفجار در شهرک ولایت الهیه کوی نهم، ماموران کلانتری محل سریعا به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور تیمی از پلیس در محل، مشخص شد که در پی انفجار رخ داده به یک دستگاه پراید و تعدادی از منازل اطراف خساراتی وارد آمده است.

 آمویی خاطرنشان کرد: در تحقیقات اولیه معلوم شد شیئی نامعلوم در کنار خودروی پراید که مقابل یک واحد مسکونی پارک شده بود منفجر شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: طبق مشاهدات صورت گرفته بر اثر شدت انفجار علاوه بر وارد آمدن خسارت جدی به خودروی مذکور، شیشه های چند منزل اطراف نیز تخریب و به درب برخی منازل نیز آسیب رسیده است.

وی یادآوری کرد: بر اثر این انفجار، خانمی میانسال از ناحیه پای راست دچار جراحت سطحی شد که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

 آمویی در پایان گفت: ماموران پلیس در ادامه تحقیقات خود دریافتند که شیء مذکور نوعی مواد منفجره دست‌ساز بوده و تحقیقات پلیس همچنان در این رابطه ادامه دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3405
  • 420 بازدید

برچسب ها