• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

جشنواره روغن کرمانشاهی در روستای کرتویج

  • کد خبر : 6759
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
جشنواره روغن کرمانشاهی در روستای کرتویج

به گزارش پاتاق نیوز، یاور عبیری دبیر جشنواره روغن کرمانشاهی، با بیان اینکه این جشنواره سومین دوره در سه سال متوالی است که برگزار می‌شود، گفت: جشنواره روغن کرمانشاهی جزو جشنواره‌های بسیار موفق در استان کرمانشاه است که هرساله با استقبال خوب گردشگران همراه است. عبیری افزود: این جشنواره جایگاه نامی خود را در بین جشنواره‌ها […]

به گزارش پاتاق نیوز، یاور عبیری دبیر جشنواره روغن کرمانشاهی، با بیان اینکه این جشنواره سومین دوره در سه سال متوالی است که برگزار می‌شود، گفت: جشنواره روغن کرمانشاهی جزو جشنواره‌های بسیار موفق در استان کرمانشاه است که هرساله با استقبال خوب گردشگران همراه است.
عبیری افزود: این جشنواره جایگاه نامی خود را در بین جشنواره‌ها پیدا کرده و فرصت مغتنمی برای بوم‌گردان و همچنین مردم مناطق بومی و روستایی است تا در راستای آن به صورت مستقیم محصولات و توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.
وی افزود: افراد بوم‌گرد این فرصت را پیدا می‌کنند که با مراحل مختلف تولید روغن کرمانشاهی آشنا شوند و پس از این در هنگام خرید بتوانند مرغوبیت محصول را تشخیص دهند.
دبیر جشنواره روغن کرمانشاهی هدف از اجرای جشنواره را معرفی جاذبه‌های گردشگری منطقه و ایجاد رونق تولید واشتغالزایی برای مردم روستا اعلام کرد. 
عبیری بااشاره به اینکه ما برند را به صورت محسوس به گردشگران معرفی می‌کنیم افزود: در حاشیه این جشنواره محصولات دامی و صنایع دستی این منطقه و روستا در معرض دید گردشگران قرارگرفت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6759
  • 510 بازدید

برچسب ها