• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

جشنواره سرود «نغمه‌های انقلاب» در کرمانشاه برگزار می‌شود

  • کد خبر : 9584
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
جشنواره سرود «نغمه‌های انقلاب» در کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: نخستین جشنواره سرود استانی «نغمه‌های انقلاب» همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب در کرمانشاه برگزار می‌شود. سرهنگ بهرام میرزایی اظهار داشت: نخستین جشنواره سرود استانی «نغمه‌های انقلاب» دوشنبه ۲۸ بهمن‌ماه ساعت هشت صبح در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار می‌شود. وی با […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: نخستین جشنواره سرود استانی «نغمه‌های انقلاب» همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب در کرمانشاه برگزار می‌شود.

سرهنگ بهرام میرزایی اظهار داشت: نخستین جشنواره سرود استانی «نغمه‌های انقلاب» دوشنبه ۲۸ بهمن‌ماه ساعت هشت صبح در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر، استکبارستیزی، گام دوم انقلاب، بسیج و شهدا، بصیرت و جوان‌گرایی از محورهای جشنواره هستند عنوان کرد: علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره تا ۲۵ بهمن فرصت ارسال آغاز آثار به دبیرخانه سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) را دارند.

میرزایی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان برای حضور در جشنواره باید به معاونت فرهنگی سپاه مراجعه کنند افزود: آثار ارسالی به دبیرخانه باید به صورت فایل تصویری باشد و برای آثار با زبان بومی امتیاز ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: این جشنواره با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ و آموزه‌های انقلاب، گسترش فعالیت‌های فرهنگی ـ هنری انقلاب در استان، شناسایی و حمایت از گروه‌های سرود استان، نکوداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر سرود در زمینه‌های انقلاب و حمایت از انتشار سرودهای فاخر انقلابی برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9584
  • 264 بازدید

برچسب ها