• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

جشن نیکوکاری نیمه اسفند در کرمانشاه

  • کد خبر : 5041
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
جشن نیکوکاری نیمه اسفند در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خدرویسی با اشاره به اینکه بخش مدارس جشن عاطفه‌ها طی سه روز در ۱۰۰۰ مدرسه و مرکز آموزشی استان کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار داشت: امسال در شهرستان کرمانشاه زنگ این جشن ملی به صورت نمادین در یکی از مدارس با حضور مدیران استانی نواخته می‌شود. مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه […]

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خدرویسی با اشاره به اینکه بخش مدارس جشن عاطفه‌ها طی سه روز در ۱۰۰۰ مدرسه و مرکز آموزشی استان کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار داشت: امسال در شهرستان کرمانشاه زنگ این جشن ملی به صورت نمادین در یکی از مدارس با حضور مدیران استانی نواخته می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه تمامی کمک‌ها و درآمدهای جشن نیکوکاری امسال پیش از سال نو میان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد توزیع می‌شود، اظهار داشت: هر سال مراسم جشن عاطفه‌ها برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌شده جشن عاطفه‌ها در مدارس در میان دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد و دانش‌آموزان همان مدرسه توزیع می‌شود، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان و اولیای آنان کمکهای نقدی و غیرنقدی خود را به پایگاه‌های مستقر در همان مدرسه اهدا کنند تا هدایای جمع‌آوری شده در همان مدرسه صرف شود.

بیشتر بخوانید.

خدرویسی با بیان اینکه در جشن نیکوکاری سال گذشته ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شد، عنوان کرد: جشن نیکوکاری در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اسفند در تمامی مدارس استان، پایگاه‌های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و میعادگاه‌های نماز جمعه با همکاری بسیج، سازمان دانش‌آموزی و مراکزنیکوکاری برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه افزود: روز ۱۵ اسفندماه در مدارس سراسر استان، ۱۶ اسفندماه در پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری واقع در معابر و میادین سطح استان و در روز ۱۷ اسفند ماه در میعادگاه نماز جمعه سراسر استان کمکهای دانش‌آموزان و مردم خیر استان جمع‌آوری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار می‌توانند حتی بدون حضور مستقیم و از طریق کد مهربانی # ۰۸۳*۸۸۷۷* کمکهای خود را به نیازمندان استان اهداکننده تا در کار بزرگی سهیم باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5041
  • 313 بازدید

برچسب ها