• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022
9 آبان 1399؛

جمعه سیاه در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 13525
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
جمعه سیاه در استان کرمانشاه
با ثبت ۱۶ فوت در شبانه روز گذشته در استان شمار جانباختگان بر اثر ابتلا به کوید ۱۹ به ۸۶۵ نفر رسید

 به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی بعد از ظهر امروز جمعه در جمع خبرنگاران از بستری شدن ۱۱۹ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۶ هزار و ۷۰۷ نفر رسید.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۵ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۱ هزار و ۷۴۵ نفر رسید.

محمدی در مورد تعداد یستری های حال حاظر گفت: هم‌اکنون ۹۷۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۶ نفر است که در شهریتان های کرمانشاه ۸ نفرجان خود را از دست دادند.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: در شهرستان سرپل ذهاب سه نفر و در شهرستان‌های اسلام آبادغرب، کنگاور هر کدام ۲ نفر و در شهرستان گیلانغرب یک نفر جان خود را از دست دادند.

وی با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته گفت: مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۸۶۵ نفر رسید.

محمدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۹ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۷۶ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

در پایان مهدی محمدی اظهار کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۷ هزار و ۲۹۷ نفر بستری و ۱۵ هزار و ۴۷۵ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13525
  • 797 بازدید