• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

جمع آوری زباله به روش سنتی در منطقه۶شهرداری

  • کد خبر : 8920
  • ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
جمع آوری زباله به روش سنتی در منطقه۶شهرداری

به گزارش پاتاق نیوز، معاون خدمات شهری کرمانشاه از جمع‌آوری زباله به صورت سنتی در منطقه شش شهرداری خبر داد. مهندس خسرو عیساییان اظهار داشت: جمع آوری زباله به روش تفکیک از مبداء در سال ۷۹ در کرمانشاه اجرایی شد و اولین کارخانه بازیافت زباله کشور در کرمانشاه راه اندازی شد.وی ادامه داد: روش جمع‌آوری به […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون خدمات شهری کرمانشاه از جمع‌آوری زباله به صورت سنتی در منطقه شش شهرداری خبر داد.

مهندس خسرو عیساییان اظهار داشت: جمع آوری زباله به روش تفکیک از مبداء در سال ۷۹ در کرمانشاه اجرایی شد و اولین کارخانه بازیافت زباله کشور در کرمانشاه راه اندازی شد.
وی ادامه داد: روش جمع‌آوری به صورت مخزن رفته رفته جایگزین روش سنتی جمع‌اوری زباله شد.
معاون خدمات شهری افزود: مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه با توجه به مخاطرات بهداشتی و معضل زباله‌گرد‌ها مجددا تصمیم به اجرای روش سنتی جمع‌اوری زباله به صورت آزمایشی در سطح منطقه شش شهرداری گرفته، که انتظار می‌رود شهروندان در اجرای این طرح به مجموعه شهرداری کمک کنند.
در ادامه مهندس فرهنگیان شهردار منطقه شش شهرداری با اشاره به جمع آوری زباله به روش سنتی در کل سطح منطقه شش اظهار داشت: منطقه شش در طرح سنتی جمع آوری به دو لاین شرقی و غربی تقسیم شده اند.
شهردار منطقه شش افرود: جمع‌آوری زباله در محله‌های بهداری، دادگستری، نجفی، چقامیرزا فاز یک و دو در روزهای زوج و محله‌های کاشانی، ولایت فاز یک و دو، شاهد، تاکسیرانی،اتوبوسرانی، جانبازان و گلها روزهای فرد راس ساعت ۹شب جمع آوری می‌شود.
مهندس فرهنگیان در پایان از شهروندان منطقه شش درخواست داشت، تفکیک زباله در مبداء را رعایت کنند تا جمع آوری زباله به صورت منظم و دقیق انجام گیرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8920
  • 454 بازدید

برچسب ها