• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

جولان صفحات مجازی در فوتبال کرمانشاه

  • کد خبر : 7750
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
جولان صفحات مجازی در فوتبال کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، در سال های اخیر با وجود ناکارآمدی هیات فوتبال استان کرمانشاه و عدم برنامه ریزی در خصوص پرداختن به حوزه های مختلف مدیریت فوتبال استان و با گسترش بی حساب و کتاب صفحات مجازی غیر رسمی، در ماه های اخیر صفحه ای با نام «فوتبال کرمانشاه» در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز به […]

به گزارش پاتاق نیوز، در سال های اخیر با وجود ناکارآمدی هیات فوتبال استان کرمانشاه و عدم برنامه ریزی در خصوص پرداختن به حوزه های مختلف مدیریت فوتبال استان و با گسترش بی حساب و کتاب صفحات مجازی غیر رسمی، در ماه های اخیر صفحه ای با نام «فوتبال کرمانشاه» در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز به فعالیت کرده و با اعلام اینکه قصد دارد چهره های فوتبالی کرمانشاه را معرفی کند در اقدامی بدون پشتوانه قانونی دست به برگزاری جلساتی با برخی چهره های موجه و غیر موجه فوتبال کرمانشاه زده مبنی بر انتخاب مرد سال فوتبال کرمانشاه که با توجه به غیر رسمی بودن این صفحه،این اقدام وجاهت قانونی ندارد.

در اینکه فوتبال کرمانشاه و اهالی آن شایسته معرفی و تجلیل هستند شکی نیست، اما آیا معرفی و تجلیل از چهره های ورزشی و فوتبالی بر عهده یک صفحه مجازی غیر رسمی است یا وظیفه متولیانی نظیر اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال؟!

متاسفانه در میان سوء مدیریت متولیان ورزش و فوتبال کرمانشاه هر شخص و گروهی با هر تفکری به دنبال سوء استفاده از وضع موجود هستند و در این میان بعضا با استفاده از وجهه و نام پیشکسوتان و افراد شناسنامه دارد به دنبال تامین منافع شخصی و گروهی بر می آیند.

تعدادی از پیشکسوتان و بزرگان فوتبال کرمانشاه متاسفانه با حضور در چنین جلساتی که هیچگونه وجاهت قانونی ندارد در معرض سوء استفاده قرار می گیرند و با حضور خود عملا یک اقدام غیر موجه را موجه می کنند.

رسانه با توجه به رسالت خود باید چنین رویدادهایی را مورد رصد قرار دهد و با تذکر به متولیان امر آنها را متوجه اتفاقات پیرامون خود کند.

ورزش۱۹ به عنوان یک رسانه رسمی و تخصصی ورزش منتظر واکنش مناسب اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و هیات فوتبال استان به این موضوع است.

  • منبع خبر : ورزش۱۹
لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7750
  • 362 بازدید

برچسب ها