• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

حال اقتصاد کرمانشاه خوب نیست !!!

  • کد خبر : 8936
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۵۸

به گزارش پاتاق نیوز،نایب رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در نشست فعالان اقتصادی استان گفت: حال اقتصاد استان خوب نیست چرا که سرمایه‌گذاری‌های جدید آنطور که باید در کرمانشاه انجام نشده، بلکه وضعیت به جایی رسیده که سرمایه‌گذاران قدیمی نیز در امنیت نیستند. مجتبی صفایی نایب رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در نشست فعالان اقتصادی استان با رئیس کل […]

به گزارش پاتاق نیوز،نایب رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در نشست فعالان اقتصادی استان گفت: حال اقتصاد استان خوب نیست چرا که سرمایه‌گذاری‌های جدید آنطور که باید در کرمانشاه انجام نشده، بلکه وضعیت به جایی رسیده که سرمایه‌گذاران قدیمی نیز در امنیت نیستند.

مجتبی صفایی نایب رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در نشست فعالان اقتصادی استان با رئیس کل دادگستری با بیان اینکه گاهی با نظر یک کارشناس در بدنه دستگاه اجرایی کار یک سرمایه‌گذار گره می‌خورد گفت: گاهی کار یک کارشناس یا رقمی که یک ممیز مالیاتی برای فعال اقتصادی تعیین می‌کند می‌تواند آثار روحی و روانی شدیدی به همراه داشته باشد.
نایب رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه در بسیاری از موارد در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی رقمی که ممیز مالیاتی اعلام کرده بسیار تغییر می‌کند، تاکید کرد: نمی‌توان چنین عملکردی از سوی ممیزین را سهوی دانست و متاسفانه برخوردی هم با ممیز‌های متخلف انجام نمی‌شود و این روند متاسفانه باب شده است و روز به روز هم بدتر شده است.
وی با بیان اینکه مجموعه این عوامل سرمایه‌گذاری را در کرمانشاه کاهش می‌دهد، نتیجه این امر را مشکلات اقتصادی، بیکاری و آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: در صدد راه اندازی مرکز داوری اتاق اصناف کرمانشاه هستیم چراکه با راه‌اندازی این مرکز می‌توان ۹۰ درصد پرونده‌های صنفی را در همین مرکز بررسی کرد، اما در حوزه اجرایی با مشکلاتی مواجهیم که خواستار همکاری بیشتر در این زمینه هستیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8936
  • 339 بازدید

برچسب ها