• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

حذف قبوض کاغذی شرکت گاز از پایان آذر ماه امسال

  • کد خبر : 8965
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴
حذف قبوض کاغذی شرکت گاز از پایان آذر ماه امسال

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از حذف قبوض کاغذی شرکت گاز از پایان آذر ماه امسال خبر داد. سیروس شهبازی هدف از اجرای این طرح را صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ارائه خدمات بهتر و آسان به مشترکین و کمک به حفظ محیط زیست اعلام کرد.وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۵۷۷ هزار […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از حذف قبوض کاغذی شرکت گاز از پایان آذر ماه امسال خبر داد.

سیروس شهبازی هدف از اجرای این طرح را صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ارائه خدمات بهتر و آسان به مشترکین و کمک به حفظ محیط زیست اعلام کرد.
وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۵۷۷ هزار مشترک گاز در استان کرمانشاه وجود دارد، گفت: مشترکان می‌توانند اطلاعات خود شامل شماره اشتراک و شماره تلفن همراه را برای حذف قبوض کاغذی به دو سامانه ۱۰۰۰۱۹۴ و ۳۰۰۰۶۱۸۳۰۰ ارسال کنند.
شهبازی مصرف روزانه گاز در استان کرمانشاه را یک میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب اعلام کرد و افزود: هم اکنون بدهی کلی مشترکان در استان ۲۰۰ میلیارد تومان است.
مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین با اشاره به شروع فصل سرما از مشترکان خواست موارد ایمنی را در استفاده از وسایل گاز سوز رعایت کنند.
وی استفاده از دودکش‌های استاندارد و کلاهک اچ مانند، عدم تبدیل وسایل نفت سوز به گاز سوز، به کارگیری تعمیرکاران مجرب در نصب وسایل گاز سوز، رعایت درجه رفاه بین ۱۸ تا ۲۰ درجه سانتی گراد، عدم استفاده از شیلنگ‌های بیش از یک و نیم متر و نصب آبگرمکن در محیط باز را از جمله مواردی دانست که مردم باید در استفاده از وسایل گاز سوز رعایت کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8965
  • 258 بازدید

برچسب ها