• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

حریق سنگین پارکیک دولت آباد کرمانشاه مهار شد

  • کد خبر : 10704
  • ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
حریق سنگین پارکیک دولت آباد کرمانشاه مهار شد

به گزارش پاتاق نیوز، حریق سنگین پارکینگ دولت اباد کرمانشاه پس از سه ساعت تلاش توسط سازمان آتشنشانی کرمانشاه مهار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اعلام کرد، ظهر امروز (سه‌شنله ۷ مرداد) یک مورد حریق در سطح پارکینگ خودروهای سنگین در خیابان دولت آباد […]

به گزارش پاتاق نیوز، حریق سنگین پارکینگ دولت اباد کرمانشاه پس از سه ساعت تلاش توسط سازمان آتشنشانی کرمانشاه مهار شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اعلام کرد، ظهر امروز (سه‌شنله ۷ مرداد) یک مورد حریق در سطح پارکینگ خودروهای سنگین در خیابان دولت آباد به مرکز پیام اعلام شد.

بر اساس این گزارش بلافاصله از نزدیک ترین ایستگاه ها به محل اعزام و سپس از تمامی ایستگاه های خودروهای اطفایی به محل حادثه اعزام شد و همزمان آتش پاد رضایی مدیرعامل سازمان با حضور در محل، فرماندهی عملیات اطفاء را برعهده گرفت.

با تلاش فرمانده و پرسنل کف آتش نشانی از پیشروی حریق که بیش از ۸ تریلر حامل سوخت را در بر گرفته بود به خودروهای دیگر جلوگیری شد و همزمان کار انتقال این خودروها به بیرون از پارکینگ آغاز و بیش از ۷۰ دستگاه خودرو سبک و سنگین به خارج از محل حادثه منتقل شدند.

در این آتش سوزی یک نفر از نیروهای آتش نشانی دچار دودگرفتگی شد که بلافاصله توسط نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل گردید.

این حریق سنگین پس از سه ساعت تلاش بی وقفه ۱۰۰ آتش‌نشان مهار و از بحران جدی جلوگیری بعمل آمد.

گفتنی است که علل بروز حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در حال بررسی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10704
  • 142 بازدید

برچسب ها