• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

حضور با صلابت‌ مردم در راهپیمایی پاسخ قاطع به دشمنان

  • کد خبر : 4891
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
حضور با صلابت‌ مردم در راهپیمایی پاسخ قاطع به دشمنان

به گزارش پاتاق نیوز،  مسعود سلطانی فر امروز در نشست مشترک فدراسیون‌های ورزشی که در پایانه مرزی خسروی شهرستان قصرشیرین برگزار شد، گفت: این یک حماسه غیرقابل تصور برای خیلی‌ها بود و ما شاهد حضور جوانانی بودیم که نه انقلاب، نه امام و نه جنگ را دیدند، اما عاشقانه آمدند تا اعلام کنند انقلاب و […]

به گزارش پاتاق نیوز،  مسعود سلطانی فر امروز در نشست مشترک فدراسیون‌های ورزشی که در پایانه مرزی خسروی شهرستان قصرشیرین برگزار شد، گفت: این یک حماسه غیرقابل تصور برای خیلی‌ها بود و ما شاهد حضور جوانانی بودیم که نه انقلاب، نه امام و نه جنگ را دیدند، اما عاشقانه آمدند تا اعلام کنند انقلاب و جمهوری اسلامی ادامه دارد و این پاسخی قاطع به همه دشمنان بود.
وی اظهار داشت: باید جلوی ملت سر تعظیم فرود بیاوریم و با حمایت و اعتماد و هم افزایی ملت، حرکت‌های آینده را با قدرت بیشتر ادامه دهیم و در راستای خدمت گذاری به مردم قدم‌های اساسی برداریم.
وزیر ورزش و جوانان گفت: به طور یقین ما در صحنه‌های آینده و چالش‌هایی که با جهان داریم با حضور مردم از قوت و قدرت بیشتری برخوردار و حرفمان را بهتر می‌زنیم و از ارزش‌ها و دستاورد‌ها و کیان اسلامی بهتر دفاع می‌کنیم.
سلطانی فر با بیان اینکه اکنون ۲ هزار و ۵۰۹ سازمان مردم نهاد در کشور وجود دارد، افزود: در جهت اجرایی شدن مفاد بیانیه گام دوم که دیروز از سوی رهبر انقلاب و قبل از حادثه تروریستی بیان شد، باید همه ظرفیت‌ها را به کار ببریم و ایران به عنوان کشوری قدرتمند بیش از گذشته نقش آفرینی و تاثیر گذار باشد.
وی با تسلیت شهادت جمعی از عزیزترین فرزندان این مرز و بوم که در سیستان و بلوچستان بر اثر حادثه تروریستی اتفاق افتاد، گفت: دشمن از یک طرف در پایتخت لهستان یک کنفرانس نمایشی درست می‌کند و از طرف دیگر این عملیات کور تروریستی را انجام می‌دهد تا بعد از حماسه حماسه ۲۲ بهمن، کام مردم ایران را تلخ کند، ولی این اقدام‌ها در عزم و اراده مردم خللی وارد نمی‌کند و مردم ما با صلابت‌تر از گذشته در مسیر انقلابی خود به دفاع از دستاورد‌ها می‌پردازند.
وزیر ورزش گفت: ما از مدت‌ها پیش این سیاست را مشخص کردیم که نشست هایمان را به استان‌های نیازمند و محروم ببریم، تا در کنار سفر‌ها امکانات بیشتری وارد مناطق شود و این تحولات در رشد توسعه اجتماعی ورزشی و جوانان استان موثر باشد.
سلطانی فر اظهار داشت: این نشست در کرمانشاه و مناطق زلزله زده امروز برگزار شد، چون این برای ما حایز اهمیت است و مردم در طلایی‌ترین دوران برای دفاع از حاکمیت ملی نقشی موثر داشتند و پارسال نیز با یک حادثه تلخ مواجه شدند و متحمل خسارت‌های مادی و جانی زیادی شدند.
وی گفت: در کرمانشاه استعداد‌های ورزشی بسیاری است و در همه نقاط کشور و استان کرمانشاه دارای نخبگانی هستیم که اگر بستر لازم را فراهم کنیم می‌توانند افتخار آفرینی کنند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: اکنون بیش از هشت برابر رژیم گذشته در زمینه فضا‌های ورزشی رشد داشته ایم و در زمینه افتخار آفرینی و مدال اوری نیز رشد خوبی داشتیم.
سلطانی فر اظهار داشت: اکنون با وجود تنگنا‌های و منابع مالی محدود دولت و فشار‌های ناشی از تحریم‌ها دولت با همه توان تلاش می‌کند تا مشکلات مناطق زلزله زده را حل و تسهیلات و منابع زلزله زدگان را برای بازسازی‌ها و تسریع در این امر پرداخت کند.
وی افزود: اکنون کنفرانس ورشو در حال برگزاری است و یکی از دلایل اصلیش این است آمریکا در فرایند خروج از برجام دچار انزوای سیاسی شده بود.
وزیر ورزش و جوانان گفت: وقتی رئیس جمهور فعلی آمریکا می‌گوید در برجام منافع آمریکا تامین نشده و وزیر خارجه ایران سر وزیر خارجه آمریکا را کلاه گذاشته نشان دهنده دستاورد و منافع ماست و این دلیلی بر حقانیت برجام است.
وی خاطرنشان کرد: مدیریت در این شرایط با امکانات و منابع کم مالی مهم و افتخار است و نیاز است مدیریت امکانات موجود را داشته باشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4891
  • 420 بازدید

برچسب ها