• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

حضور پلیس در جامعه امنیت‌آفرین است/ عصبانیت آمریکا از پیشرفت‌های خیره‌کننده کشور

  • کد خبر : 13014
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
حضور پلیس در جامعه امنیت‌آفرین است/ عصبانیت آمریکا از پیشرفت‌های خیره‌کننده کشور

به گزارش پاتاق نیوز، نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: حضور پلیس به تنهایی در جامعه امنیت‌آفرین و هشدار جدی برای آن‌هایی است که قصد ایجاد ناامنی را دارند. آیت‌الله مصطفی علما امروز در دیدار فرمانده و تعدادی از فرماندهان مسئول نیروی انتظامی استان کرمانشاه، که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل دفتر نماینده […]

به گزارش پاتاق نیوز، نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: حضور پلیس به تنهایی در جامعه امنیت‌آفرین و هشدار جدی برای آن‌هایی است که قصد ایجاد ناامنی را دارند.

آیت‌الله مصطفی علما امروز در دیدار فرمانده و تعدادی از فرماندهان مسئول نیروی انتظامی استان کرمانشاه، که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه برگزار شد، از تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی کارکنان پلیس در عملیات‌های مختلف قدردانی کرد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت حفظ امنیت استان و رسیدگی به درخواست‌های مردم، ادامه داد: حضور پلیس به تنهایی در جامعه امنیت آفرین و هشدار جدی برای آن‌هایی است که قصد ایجاد ناامنی را دارند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: هر زمانی که انسان در حال خدمت باشد این عبادت است، زیرا این خدمت در راستای فرامین خدای تعالی و عواید آن به عموم مردم برمی گردد.

وی با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی، افزود: با وجود همه مشکلات و تنگناها عملکرد نیروی انتظامی قابل تقدیر است، زیرا حتی یک روز را نمی توان بدن پلیس تصور کرد.

علما با اشاره به پیشرفت‌های نظام در حوزه‌های مختلف با وجود تحریم‌های ظالمانه، اضافه کرد: همین پیشرفت‌های خیره‌کننده در زمینه‌های مختلف باعث عصبانیت آمریکا شده است.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه با اشاره به تأیید نیروی انتظامی توسط امام راحل و مقام معظم رهبری، اظهار داشت: امام همواره از عملکرد قوای مسلح دفاع می‌کردند و مقام معظم رهبری هم به شایستگی عملکرد نیروی انتظامی را قابل قبول می‌دانند و همواره آن را تأیید م‌فرمایند.

وی با تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام(ص)، تصریح کرد: همانگونه که وجود مقدس پیامبر(ص) برای جهانیان الگو و نمونه است، کشور ایران و عملکرد نظام اسلامی برای جهان الگوست و مردم جهان برنام‌های کشور ما را با دقت رصد می‌کنند، زیرا حسب فرمایش مقام معظم رهبری ایران اسلامی ام القری جهان است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13014
  • 115 بازدید

برچسب ها