• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

حضور ۳۰ گروه در نمایشگاه توانمندسازی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

  • کد خبر : 12086
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
حضور ۳۰ گروه در نمایشگاه توانمندسازی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از حضور ۳۰ گروه در نمایشگاه توانمندسازی دانشگاه صنعتی کرمانشاه خبر داد. علی نادری صبح امروز در حاشیه برگزاری نمایشگاه توانمندسازی دانشگاه صنعتی کرمانشاه اظهار کرد: هر ساله در آستانه هفته پژوهش، دانشگاه صنعتی کرمانشاه اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی بین اعضای […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از حضور ۳۰ گروه در نمایشگاه توانمندسازی دانشگاه صنعتی کرمانشاه خبر داد.

علی نادری صبح امروز در حاشیه برگزاری نمایشگاه توانمندسازی دانشگاه صنعتی کرمانشاه اظهار کرد: هر ساله در آستانه هفته پژوهش، دانشگاه صنعتی کرمانشاه اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی بین اعضای هیأت علمی دانشگاه و دانشجویان می‌کند.

وی افزود: در نمایشگاه امسال ۲۵ طرح در قالب ۳۰ گروه با عنوان‌های بازی و سرگرمی، تجاری سازی دستگاه در بین گروه‌های مهندسی برق و مهندسی شیمی به نمایش گذاشته شده است.

معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه تاریخ فراخوان جمع‌آوری طرح‌ها را سه هفته پیش عنوان کرد و افزود: از سه هفته پیش طرح‌های ارسال شده مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام ۲۵ طرح از ۳۰ گروه مجوز حضور در نمایشگاه توانمندسازی دانشگاه صنعتی کرمانشاه را گرفتند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه صرفاً با جنبه اطلاع‌رسانی از اقدامات و دستاوردهای پژوهشگران دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شده و جنبه رقابتی ندارد.

گفتنی است، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری نیز صبح امروز از نمایشگاه دستاوردهای اعضای هیأت علمی بازدید کردند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12086
  • 118 بازدید

برچسب ها