• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

حقوق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش می‌یابد

  • کد خبر : 11084
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
حقوق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش می‌یابد

به گزارش پاتاق نیوز ،  رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از افزایش ۱۵ درصدی حقوق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از ماه جاری (مرداد ماه) خبر داد. عبدالرضا مصری در ارتباط تلفنی با بخش خبری شبکه زاگرس با اعلام این خبر گفت: در قانون بودجه سال ۹۸ و ۹۹ افزایش حقوق برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از افزایش ۱۵ درصدی حقوق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از ماه جاری (مرداد ماه) خبر داد.

عبدالرضا مصری در ارتباط تلفنی با بخش خبری شبکه زاگرس با اعلام این خبر گفت: در قانون بودجه سال ۹۸ و ۹۹ افزایش حقوق برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در نظر گرفته شده بود که متاسفانه به دلیل تنگنا‌های اقتصادی دولت این افزایش حقوق اعمال نشد.

وی افزود: در همین رابطه از ابتدای سال ۹۹ مجمع نمایندگان استان پیگیر این افزایش حقوق بودند و موضوع در صحن علنی مجلس نیز مطرح شد که نهایتا رییس سازمان برنامه و بودجه قول همکاری در این زمینه را دادند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر این اساس از این ماه حقوق مددجویان ۱۵ درصد افزایش پیدا می‌کند و برابر توافق صورت گرفته این افزایش از فروردین ماه اعمال می‌شود و ما به تفاوت ۴ ماه گذشته هم به حساب مددجویان واریز می‌شود.

مصری خاطرنشان کرد: با احتساب افزایش ۱۵ درصد، خانوار‌های ۵ نفره ۴۷۹ هزار تومان، ۴ نفره ۴۴۲ هزار تومان، ۳ نفره ۳۳۲ هزار تومان، ۲ نفره ۲۴۸ هزار تومان و یک نفره ۱۲۵ هزار تومان حقوق دریافت می‌کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11084
  • 132 بازدید

برچسب ها