• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

حمایت از تولید تکلیف قانونی، شرعی و ملی است

  • کد خبر : 13071
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۲۰
حمایت از تولید تکلیف قانونی، شرعی و ملی است

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تاکید بر احیای واحدهای صنعتی با هدف ایجاد اشتغال، گفت: حمایت از تولید نه ‌تنها یک تکلیف قانونی، بلکه یک تکلیف شرعی، ملی و مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله) است. سردار «بهمن ریحانی» عصر دوشنبه در  دومین جلسه قرارگاه صنعت، معدن و انرژی […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تاکید بر احیای واحدهای صنعتی با هدف ایجاد اشتغال، گفت: حمایت از تولید نه ‌تنها یک تکلیف قانونی، بلکه یک تکلیف شرعی، ملی و مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله) است.

سردار «بهمن ریحانی» عصر دوشنبه در  دومین جلسه قرارگاه صنعت، معدن و انرژی استان کرمانشاه افزود: در این قرارگاه که در راستای تحقق شعار سال یعنی جهش تولید تشکیل شده‌، مشکلات و معضلات صنعتی استان کرمانشاه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با تقدیر از عملکرد موفق این سازمان اعلام کرد اولویت اصلی سازمان بسیج مهندسین صنعت، احیای مراکز صنعتی است.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) اظهار داشت: با حضور موثر بسیج مهندسین صنعت و بسیج کارگری در ستاد تسهیل استان باید با کمک اساتید و نخبگان بسیجی مشاوره‌های دقیق احیای صنعت برای تصمیم‌گیری درست در اختیار این ستاد قرار گیرد.

سردار ریحانی افزود: سپاه از هیچ تلاشی و پیگیری برای رفع موانع تولید دریغ نخواهد کرد.

سرهنگ «فرزاد امیری»؛ دبیر قرارگاه صنعت، معدن و انرژی استان کرمانشاه نیز در این جلسه با بیان عملکرد ۶ ماهه سازمان بسیج مهندسین صنعت استان کرمانشاه در طرح صنعت یار برای کمک به احیای صنایع راکد و نیمه فعال، گفت: ۳۵۲ واحد صنعتی در استان هدفگذاری شده بود که همگی مورد پایش و عارضه یابی به‌ صورت سطحی و عمیق قرار گرفته‌ است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت حدود یک هزار واحد تولیدی و صنعتی دارد و اکنون بیش از ۳۰هزار نفر در این واحدها مشغول فعالیت هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13071
  • 132 بازدید

برچسب ها