• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

خبرنگاران متعهد در تهاجم فرهنگی عرصه را برای دشمنان تنگ می‌کنند

  • کد خبر : 2237
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
خبرنگاران متعهد در تهاجم فرهنگی عرصه را برای دشمنان تنگ می‌کنند

به گزارش” پاتاق نیوز “ سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه طی بیانیه‌ای ضمن تبریک فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار بر اصحاب رسانه، رسانه‌ها را چشم بیدار جامعه دانست که همواره از آرمانهای اسلام و انقلاب دفاع و حراست می‌کنند. متن بیانیه به شرح زیر است. “ن وَالْقَلَمِ وَ مَا یَسْطُرُونَ” رسالت خبرنگاران همچون رسالت انبیاء […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه طی بیانیه‌ای ضمن تبریک فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار بر اصحاب رسانه، رسانه‌ها را چشم بیدار جامعه دانست که همواره از آرمانهای اسلام و انقلاب دفاع و حراست می‌کنند.

متن بیانیه به شرح زیر است.

“ن وَالْقَلَمِ وَ مَا یَسْطُرُونَ”

رسالت خبرنگاران همچون رسالت انبیاء است که در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه خویش شبانه روز در تلاش هستند؛ شان و جایگاه قلم آنچنان بلندمرتبه و رفیع است که خداوند متعال در قرآن کریم سوره مبارکه “القلم” به قلم و جایگاه رفیع آن سوگند خورده است که این نشان از رسالت خطیر اصحاب قلم و کسانی دارد که با در دست گرفتن قلم خویش قدم در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه برداشته اند.

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم هستند که در برابر هجمه ها و تهاجم فرهنگی دشمنان از آرمانهای اسلام و انقلاب اسلامی دفاع و حراست می کنند، لذا خبرنگاران در حفظ وحدت و یکپارچگی نقش بی مانند و موثری دارند.

خبرنگاران با قلم خویش نقش موثری در حفظ وحدت داشته که با انتشار اخبار امید بخش به جامعه شور و نشاط بخشیده و شکل دهنده افکار عمومی در دنیای امروز هستند.

در عصر ارتباطات و گسترش رسانه ها خبرنگاران در آشکار ساختن حقایق نقش موثری دارند و در دنیای امروز که رسانه ها و مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند نقش و جایگاه خبرنگاران در جامعه بیشتر نمایان می شود که این جایگاه رفیع و قابل احترام است.

خبرنگاران متعهد با پاسداری از آرمانهای نظام و انتشار اخبار و اطلاع رسانی صریح، شفاف و دقیق به مخاطبان عرصه را به دشمنان در تهاجم فرهنگی تنگ می کنند و با قلم خویش در عرصه بین المللی نقش موثری در انتقال ارزشهای دینی، فرهنگی و… دارند که با شهادت شهید محمود صارمی در هفدهم مردادماه رسالت خطیر، نقش و تاثیر آنها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه بیشتر نمایان شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2237
  • 369 بازدید

برچسب ها