• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 19 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021

خبرنگاران چهره زیبای کرمانشاه را معرفی کنند

  • کد خبر : 8099
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
خبرنگاران چهره زیبای کرمانشاه را معرفی کنند
استاندار کرمانشاه با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر اینکه کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی است، گفت: خبرنگاران چهره زیبایی از استان را نشان دهند.

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد با بیان اینکه بخش عمده ای از اعتلای این آب و خاک مرهون تلاش های خبرنگاران است، اظهار داشت: بخش عمده ای از تاریخ صدور شناسنامه کرمانشاه در ایران اسلامی در مرادماه رقم خورده است.

استاندار کرمانشاه افزود: عملیات غرور آفرین مرصاد، روز مقاومت پاوه، بازگشت آزادگان و … و همچنین خوشحالیم که در این ماه خبرنگاران روز خود را جشن می گیرند.

این مسئول با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر اینکه کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی است، گفت: این نتیجه انعکاس اخبار است لذا ضرورت دارد خبرنگاران چهره زیبایی از استان کرمانشاه نشان دهند چرا که مقام معظم رهبری چنین صفتی را به کمتر جایی نسبت می دهند.

بازوند گفت: در جریان خبرنگاری و خبررسانی هرکجا احساس صداقت، عدالت، انصاف، آرام‌بخشی، امید آفرینی و پرهیز از تفرقه افکنی بیشتر رعایت شود توجه و استقبال بیشتری از آن می شود.

وی با بیان اینکه رسانه ها یار واقعی توسعه هستند، اظهار داشت: یک خبرنگار نمی تواند بدون برنامه ریزی قبلی صبح تا شب در پی خبر باشد و هر خبری را که تصادفی به دست می آورد نباید مطرح کند بلکه باید به دنبال تجزیه و تحلیل آن باشد.

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: خبرنگاران باید تخصصی کار کنند و یک رسانه وقتی جایگاه پیدا می کند که در هر حوزه ای خبرنگار تخصصی داشته باشد.

این مسئول تعهد در خدمت را مهم ترین وظیفه یک خبرنگار دانست و افزود: خوشبختانه خبرنگاران کرمانشاهی همواره در راستای توسعه کرمانشاه اثر گذار بوده و هستند.

بازوند بیان داشت: مردم نظاره گر عملکرد همه مسئولین هستند و مدیران ناکار آمد را کنار خواهند زد و تخریب را نمی پذیرند.

وی از خبرنگاران خواست تا علاوه بر نقد واقع بینانه عملکردها را نیز منعکس کنند.

استاندار با اشاره به اینکه در زلزله کار بزرگی اتفاق افتاد، گفت: باید این تلاشها به درستی بازگو شود تا مردم در جریان امورات قرار بگیرند و البته یک انسجام ملی در این راستا رقم خورد که بیشتر نتیجه کار خبرنگاران بود، انتظار این است که اکنون و در زمان بازسازی نیز اقدام مثبت انجام شده منعکس شود.

این مسئول بیان داشت: استان کرمانشاه جزو ۱۰ استان امن جهت سرمایه گذاری است که جا دارد این نقطه مثبت به درستی اطلاع رسانی شود.

بازوند گفت: رسمی شدن مرز سومار اقدام شایسته ای است و بازگشایی این مرز از مطالبات به حق مردم است که جا دارد خبرنگاران در این عرصه ورود پیدا کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه پتروشیمی چهارم کرمانشاه حتما اجرایی می شود، گفت: پتروشیمی اسلام آباد یک ظرفیت بسیار بزرگ است و به دنبال اجرایی شدن آن هستیم.

استاندار کرمانشاه افزود: اگرچه مشکلاتی به لحاظ فاینانس و تحریم ها در این راستا وجود دارد، اما با هلدینگ خلیج فارس به توافق رسیدیم که این کار را انجام دهیم.

وی در پایان اظهار داشت: سرمایه تابع قدرت نیست بلکه جریان سیال است که باید موانع سر آن را برداریم و خبرنگاران در این راستا می توانند موثر واقع شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8099
  • 195 بازدید

برچسب ها