• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

خبر ابتلا دانش‌آموزان کرمانشاهی به کرونا تکذیب شد

  • کد خبر : 12047
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
خبر ابتلا دانش‌آموزان کرمانشاهی به کرونا تکذیب شد

به گزارش پاتاق نیوز، روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه خبر منتشر شده روز گذشته به نقل از استاندار کرمانشاه مبنی بر ابتلای تعدادی از دانش‌آموزان این استان به کرونا را تکذیب کرد. روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه طی اطلاعیه‌ای به شرح زیر خبر منتشر شده به نقل از استاندار کرمانشاه مبنی بر […]

به گزارش پاتاق نیوز، روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه خبر منتشر شده روز گذشته به نقل از استاندار کرمانشاه مبنی بر ابتلای تعدادی از دانش‌آموزان این استان به کرونا را تکذیب کرد.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه طی اطلاعیه‌ای به شرح زیر خبر منتشر شده به نقل از استاندار کرمانشاه مبنی بر ابتلای تعدادی از دانش‌آموزان این استان به کرونا را تکذیب کرد.

باسمه تعالی

پیرو درج خبری به نقل از استاندار کرمانشاه با این مضمون که تعداد ۱۳ نفر از دانش‌آموزان کرمانشاهی طی چند روز گذشته به کرونا مبتلا شده‌اند، در برخی رسانه‌ها و بستر فضای مجازی که نگرانی دانش‌آموزان و والدین گرامی را به دنبال داشت، به اطلاع هم‌استانی‌های گرامی می‌رساند: با هماهنگی‌های صورت گرفته با اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کرمانشاه این خبر بدون پایه و اساس و کذب می‌باشد و استاندار محترم هیچ گونه مصاحبه یا اظهار نظری در این رابطه نداشته‌اند.

ضمناً هرگونه اخبار مربوط به آمار مبتلایان و یا فوتی‌های مربوط به بیماری کرونا و نیز وضعیت استان از این نظر منحصراً از طریق ستاد کرونای استان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12047
  • 113 بازدید

برچسب ها