• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021

خدام رضوی در مناطق محروم استان کرمانشاه حضور می‌یابند

  • کد خبر : 7225
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
خدام رضوی در مناطق محروم استان کرمانشاه حضور می‌یابند

به گزارش پاتاق نیوز، امین جوادی در نشست خبری که شامگاه پنجشنبه در بیت امام جمعه برگزار شد، با اشاره به اینکه سه گروه از خدام رضوی از ۱۵ تیرماه مهمان استان هستند اظهار داشت: از ۱۶ تیرماه در بیشتر روزها دو گروه از خدام در سطح شهرستان‌ها و یک گروه در شهر کرمانشاه حضور […]

به گزارش پاتاق نیوز، امین جوادی در نشست خبری که شامگاه پنجشنبه در بیت امام جمعه برگزار شد، با اشاره به اینکه سه گروه از خدام رضوی از ۱۵ تیرماه مهمان استان هستند اظهار داشت: از ۱۶ تیرماه در بیشتر روزها دو گروه از خدام در سطح شهرستان‌ها و یک گروه در شهر کرمانشاه حضور دارند.
وی با بیان اینکه در روز یکشنبه ۱۶ تیر ماه دو گروه در کرمانشاه و یک گروه در صحنه حضور دارند عنوان کرد: در روز دوشنبه ۱۷ تیرماه خدام رضوی در شهرستان‌های اورامانات، اسلام‌آباد غرب و کرمانشاه حضور دارند.
جوادی با اشاره به اینکه در روز سه‌شنبه ۱۸ تیرماه خدام رضوی به شهرستان‌های ثلاث‌باباجانی، جوانرود و روانسر اعزام می‌شوند گفت: چهارشنبه ۱۹ تیرماه شهرستان‌های سنقر و کلیایی، کرمانشاه و کنگاور میزبان خدام رضوی هستند.
وی با بیان اینکه در روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه خدام در کرمانشاه، گودین و هرسین حضور دارند افزود: جمعه ۲۱ تیرماه نیز خدام رضوی مهمان شهرستان‌های کرندغرب، سرپل‌ذهاب و کرمانشاه هستند.
جوادی با اشاره به اینکه شنبه ۲۲ تیرماه خدام به شهرستان‌های قصرشیرین، گیلان‌غرب و کرمانشاه اعزام می‌شوند بیان کرد: در روز میلاد نیز هر سه گروه در شهر کرمانشاه حضور دارند.
نماینده جشن‌های زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه یا بیان اینکه در این ایام هشت مسجد در شهر کرمانشاه میزبان خدام رضوی هستند گفت: بیشتر برنامه‌ها در مناطق محروم استان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7225
  • 213 بازدید

برچسب ها