• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022
امام جمعه سرپل‌ذهاب:

خروج از وضعیت قرمز کرونایی به اتحاد و انسجام مردم و مسئولان بستگی دارد

  • کد خبر : 13316
  • ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
خروج از وضعیت قرمز کرونایی به اتحاد و انسجام مردم و مسئولان بستگی دارد
امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت: اتحاد و انسجام مردم و مسئولین در تقابل با بیماری کرونا ویروس بسیار مهم است، لذا در وضعیت کنونی بابد اختلافات را کنار گذاشته و دست در دست هم این بیماری منحوس را شکست دهیم.

 به گزارش پاتاق نیوز، حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب امروز در جمع اصحاب رسانه، حفظ سلامتی مردم را از واجبات دانست و گفت: هیچکس نمی‌تواند سلامت مردم را به خطر اندازد.

وی با تاکید بر لزوم برخورد با متخلفین از دستورالعمل‌های بهداشتی، افزود‌: رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک وظیفه همگانی است که باید با دقت وجدیت تمام انجام شود و با کسانی که از این دستورالعمله‌ا و پروتکل‌های بهداشتی تخطی می‌کنند برخورد قهری صورت گیرد.

امام جمعه سرپل‌ذهاب با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان، تصریح کرد: مردم سرپل‌ذهاب در پیک اول و دوم بیماری ثابت کردند که پای کار هستند و به فضل الهی و رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی و همکاری مردم از پیک سوم شیوع این بیماری منحوس نیز عبور خواهیم کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع ستاد ملی مقابله کرونا، گفت: اتحاد و انسجام مردم و مسئولین در تقابل با این بیماری و خروج از وضعیت قرمز بسیار مهم است، لذا در وضعیت کنونی بابد اختلافات را کنار گذاشته و دست در دست هم این بیماری منحوس را شکست دهیم.

وی دستگیری از نیازمندان را بسیار مهم عنوان کرد و ادامه داد: در این شرایط که بسیاری از کسب و کارها تعطیل شده و بسیاری از مردم منابع درآمدی خود را از دست داده‌اند باید از آن‌ها دستگیری کرد و علاوه بر نهادهای حمایتی، خیرین جامعه نیز باید وارد میدان شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13316
  • 412 بازدید