• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

خودداری از توقف در بستر و حریم رودخانه‌ها

  • کد خبر : 9104
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲:۰۳
خودداری از توقف در بستر و حریم رودخانه‌ها

به گزارش پاتاق نیوز،  بر اساس هشدار سازمان هواشناسی و تحلیل بارش موسسه تحقیقات آب کشور، با توجه به ورود سامانه بارشی از غرب کشور، احتمال وقوع سیل وطغیان رودخانه ها طی چند روز آینده در استان کرمانشاه و استان‌های همجوار دور از انتظار نیست. درویشی در جلسه اضطرای ستاد بحران شرکت که با حضور  معاونین […]

به گزارش پاتاق نیوز،  بر اساس هشدار سازمان هواشناسی و تحلیل بارش موسسه تحقیقات آب کشور، با توجه به ورود سامانه بارشی از غرب کشور، احتمال وقوع سیل وطغیان رودخانه ها طی چند روز آینده در استان کرمانشاه و استان‌های همجوار دور از انتظار نیست.
درویشی در جلسه اضطرای ستاد بحران شرکت که با حضور  معاونین ، مدیران و اعضاء ستاد بحران شرکت برگزار گردید ضمن اعلام هوشیاری به کلیه نیروهای تحت امر خود در این ستاد و هماهنگی های لازم با معاون طرح و توسعه شرکت ، افزود :  این سامانه بارشی به مدت چند روز در استان کرمانشاه فعالیت خواهد کرد که پیش‌بینی می‌شود بارندگی با حجم بالا در سراسر استان به‌ویژه در حوزه‌های بالادست رودخانه‌های اصلی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه تاکید کرد: از مردم به‌ویژه ساکنان حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها می‌خواهیم از توقف در بستر و حریم رودخانه‌ها و فعالیت در مناطق مستعد سیل خودداری کنند.

وی ادامه داد: ورود به تاسیسات آبی و حریم رودخانه‌ها در زمان وقوع سیل کاری بسیار پرخطر است و از هم استانی‌ها درخواست می‌شود جدا از این کار پرهیز کنند.

درویشی در ادامه بر لزوم احترام و رعایت قانون‌ و ‌مقررات مربوط به حریم و بستر رودخانه ها تاکید نمود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9104
  • 256 بازدید

برچسب ها