• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

خودرو‌های متخلف تا پایان تعطیلات نوروز در توقیف پلیس خواهند ماند

  • کد خبر : 10072
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
خودرو‌های متخلف تا پایان تعطیلات نوروز در توقیف پلیس خواهند ماند

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان از توقیف خودرو‌های متخلف که به بهانه چهارشنبه پایان سال یا هر بهانه دیگری باعث ایجاد راهبندان شده و یا اقدام به ایجاد آلودگی صوتی کنند خبر داد و گفت: این خودرو‌ها تا پایان تعطیلات نوروز در توقیف پلیس خواهند ماند. سردار “علی اکبر جاویدان”فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان از توقیف خودرو‌های متخلف که به بهانه چهارشنبه پایان سال یا هر بهانه دیگری باعث ایجاد راهبندان شده و یا اقدام به ایجاد آلودگی صوتی کنند خبر داد و گفت: این خودرو‌ها تا پایان تعطیلات نوروز در توقیف پلیس خواهند ماند.

سردار “علی اکبر جاویدان”فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در روز‌های اخیر ورود و شیوع بیماری کرونا شرایط متفاوتی را در کشور و استان کرمانشاه رقم زده و باعث تعطیلی و لغو بسیاری از مراسم با ریشه تاریخی و کهن شده است.
وی افزود: یکی از این مراسم مربوط به جشن چهارشنبه پایان سال است که عموما مردم و بویژه جوانان مشغول آتش روشن کردن و تجمعات مختلف می‌شدند، اما امسال با توجه به شیوع کرونا و احتمال افزایش و سرایت این بیماری پلیس از اینگونه تجمعات جلوگیری می‌کند.
سردار جاویدان در عین حال برپایی مراسم چهارشنبه سوری به صورت محدود و جمع شدن اعضای خانواده دور یکدیگر در درب منزل را بلامانع عنوان کرد و گفت: اگر قرار است مراسمی برگزار شود باید به صورت منزل محور یا کوچه محور باشد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پلیس به هیچ عنوان مخالف شادی مردم نیست و زمینه‌های این کار را نیز برای آن‌ها فراهم می‌کند، اما در شرایط کنونی مقابله با کرونا و پیشگیری از شیوع این بیماری در درجه اول اهمیت قرار دارد.
وی در عین حال از برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه اخلال و بی نظمی توسط افراد سودجو و فرصت طلب سخن گفت و افزود: آن‌هایی که بخواهند با سدمعبر، راه بندان و ایجاد آلودگی صوتی برای دیگران دردسر و مزاحمت ایجاد کنند خودرویشان تا پایان تعطیلات نوروز توقیف و با خودشان نیز قاطعانه برخورد می‌شود.
سردار جاویدان در پایان، پلیس را خادم مردم معرفی کرد و گفت: همکاران ما در بخش‌های مختلف هدفی جز ایجاد امنیت و ارتقاء سطح امنیت عمومی ندارند

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10072
  • 218 بازدید

برچسب ها