• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

خودرو‌های مسافربر شخصی غیرمجاز توقیف می‌شوند

  • کد خبر : 8653
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
خودرو‌های مسافربر شخصی غیرمجاز توقیف می‌شوند

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه ازتوقیف خودرو‌های مسافر برشخصی غیرمجاز خبر داد و گفت: این خودرو‌ها تا پایان اربعین ترخیص نمی‌شوند. سجاد سلیمانی اظهار داشت: خودرو‌های مسافر برشخصی غیرمجاز که در ایام اربعین حسینی در میادین و پایانه‌های مسافربری، فرودگاه و ایستگاه راه آهن برای مسافران و یا رانندگان تاکسی ایجاد مزاحمت کنند و یا […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه ازتوقیف خودرو‌های مسافر برشخصی غیرمجاز خبر داد و گفت: این خودرو‌ها تا پایان اربعین ترخیص نمی‌شوند.
سجاد سلیمانی اظهار داشت: خودرو‌های مسافر برشخصی غیرمجاز که در ایام اربعین حسینی در میادین و پایانه‌های مسافربری، فرودگاه و ایستگاه راه آهن برای مسافران و یا رانندگان تاکسی ایجاد مزاحمت کنند و یا دریافت وجه اضافه داشته باشند توقیف و تا پایان ایام اربعین ترخیص نخواهند شد.
وی افزود: در این ایام گشت‌های مشترک پلیس راهور و سازمان تاکسیرانی به صورت ویژه فعال شده تا نظارت و کنترل دقیق تری نسبت به دریافتی از مسافران داشته باشند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه از مردم به ویژه زوار اربعین حسینی خواست به جای آن‌که از سواری‌های پلاک شخصی استفاده کنند، تاکسی‌ها و سواری‌های مجاز و دارای مشخصات تاکسیرانی را برای دریافت خدمات انتخاب کنند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوان پیگیری لازم را به عمل آورد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8653
  • 237 بازدید

برچسب ها