• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022
فرمانده قرارگاه رمضان سپاه پاسداران:

خون حاج قاسم جبهه مقاومت را استوارتر کرده است

  • کد خبر : 15383
  • ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
خون حاج قاسم جبهه مقاومت را استوارتر کرده است
فرمانده قرارگاه رمضان سپاه پاسداران گفت: امروز به برکت خون شهید سلیمانی نیرو‌های مقاومت با روحیه‌ی بالاتر و پرتوان‌تر از همیشه در صحنه حضور دارند.

به گزارش پاتاق نیوز، سردار مسگریان فرمانده قرارگاه رمضان سپاه پاسداران در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی که در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم (ص) برگزار شد، گفت: دشمنان با شهادت حاج قاسم به دنبال ضعیف کردن ایران اسلامی بودند، اما امروز یک سال بعد از شهادت حاج قاسم، نه فقط ایران ضعیف نشده بلکه پرتوان‌تر از همیشه به سمت تعالی پیش می رود.

وی با اشاره به طرح ریزی توطئه داعش از سوی آمریکایی‌ها بعد از فرار از عراق، اظهار داشت: داعش پدیده‌ای بود که توسط آمریکایی‌ها خلق شد، آن‌ها با آوردن داعش به عراق و موصل و اجرای عملیات‌های انتحاری از بین بردن عتبات عالیات را طرح ریزی کرده بودند که حاج قاسم در برابر آن‌ها ایستاد و با تشکیل حشدالشعبی، داعش را از سوریه و عراق اخراج کرد.

سردار مسگریان با تاکید بر نقش برجسته حاج قاسم در تزلزل رژیم صهیونیستی، افزود: امروز رژیم صهیونیستی با هزینه‌های هنگفت نه فقط امنیت گذشته خود را ندارد، بلکه لرزان‌تر هم شده، به نحوی که آن‌ها امروز به دنبال حفظ محدوده خود هستند.

فرمانده قرارگاه رمضان خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی به اندازه‎ای ضعیف شده که از یمن هم می‌ترسد، چون امروز به موشک‌های با برد هزار کیلومتر مجهز هستند.

وی گفت: به برکت تلاش‌های حاج قاسم امروز فلسطینی‌ها مجهز به موشک شده اند و اگر مجبور به مبارزه شوند با موشک در برابر دشمنان خواهند ایستاد.

سردار مسگریان به علاقه عجیب حاج قاسم به شهادت اشاره کرد و افزود: علاقه حاج قاسم به شهادت وصف ناپذیر بود، او خیلی از دوستان خود را قسم داده بود که برای شهادتش دعا کنند و این نشان از عشق و علاقه وافر سردار سلیمانی به شهادت داشت که در نهایت به این آرزوی بزرگ خود رسید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15383
  • 476 بازدید