• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

خیابان مدرس کرمانشاه «پیاده‌راه» می‌شود/ راه‌اندازی خط بی.آر.تی در این مسیر

  • کد خبر : 11971
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
خیابان مدرس کرمانشاه «پیاده‌راه» می‌شود/ راه‌اندازی خط بی.آر.تی در این مسیر

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه پیاده‌راه کردن خیابان مدرس و راه‌اندازی خط بی‌.آر.تی. در این مسیر را در قالب برنامه‌های سال آینده شهرداری عنوان کرد و گفت: کارهای عمرانی در گوشه گوشه شهر در حال انجام است. سعید طلوعی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص روند پیرشرفیت فیزیکی پروژه‌های عمرانی شهر کرمانشاه، اظهار داشت: […]

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه پیاده‌راه کردن خیابان مدرس و راه‌اندازی خط بی‌.آر.تی. در این مسیر را در قالب برنامه‌های سال آینده شهرداری عنوان کرد و گفت: کارهای عمرانی در گوشه گوشه شهر در حال انجام است.

سعید طلوعی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص روند پیرشرفیت فیزیکی پروژه‌های عمرانی شهر کرمانشاه، اظهار داشت: علی‌رغم  تمامی مشکلات و سختی‌های که در کل کشور وجود دارد و کرمانشاه هم از آن مستثنی نیست، شهر زنده و فعال است و پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال انجام است.

وی به همدلی خوب استانداری و شهرداری اشاره کرد و گفت: هر جا تأمل و وفاق باشد پیشرفت‌های خوبی حاصل می‌شود، علی رغم مشکلاتی اقتصادی، تورم و بیماری کرونا ویروس کارهای عمرانی خوبی در کرمانشاه انجام شده روی هم رفته اوضاع شهر خیلی خوب است.

شهردار کرمانشاه با اشاره به بحث آسفالت مناطق محروم و حاشیه شهر، گفت: کارهای عمرانی در گوشه گوشه شهر در حال انجام است و به خوبی در حال پیشرفت است که اگر مشکل خاصی پیش نیاید اکثر پروژه ها تا سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌‌رسد.

وی پیاده‌راه کردن خیابان مدرس از میدان آزادی تا چهارراه مدرس و راه‌اندازی خط بی‌.آر.تی. در این مسیر را در قالب برنامه‌های سال آینده شهرداری عنوان کرد و گفت: باید فرهنگ استفاده از ماشین را کنار بزاریم و به سمت استفاده از حمل و نقل عمومی و پیاده‌روی برویم.

طلوعی با اشاره به پیشرفت ۷۵ درصدی تقاطع غیرهمسطح شهید سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: پروژه‌های عمرانی سنگینی در دست اجرا داریم و با توجه به اینکه دست دولت هم تنگ است باید بیشتر منابع داخلی شهرداری را فعال و از آن استفاده کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11971
  • 132 بازدید

برچسب ها