• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

دادستان قلابی در کرمانشاه به دام افتاد

  • کد خبر : 8294
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
دادستان قلابی در کرمانشاه به دام افتاد

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای که با جعل عنوان دادستان و دیگر مناصب مهم حکومتی اقدام به سرقت اموال شهروندان می‌کرد، خبر داد. سرهنگ محمدرضا امیری اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی استان به تازگی موفق به دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای شده که با جعل عناوینی مانند […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای که با جعل عنوان دادستان و دیگر مناصب مهم حکومتی اقدام به سرقت اموال شهروندان می‌کرد، خبر داد.
سرهنگ محمدرضا امیری اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی استان به تازگی موفق به دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای شده که با جعل عناوینی مانند دادستان، قاضی، دکتر و … اقدام به کلاهبرداری گسترده از مردم کرده بود.
وی افزود: این فرد پس از کرایه خودرو‌های سواری از شهرستان‌های مختلف استان به سمت شهر کرمانشاه، خود را دادستان، قاضی دادگستری و … معرفی می‌کرد و با جلب اعتماد راننده، در میانه راه اقدام به خرید آبمیوه و ریختن داروی بیهوشی در آن کرده و پس از خوراندن به رانندگان نسبت به سرقت وجه نقد، گوشی همراه و دیگر وسایل با ارزش آن‌ها اقدام می‌کرد.
سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: شگرد دیگر این فرد کلاهبردار اخاذی از زنان بود، به این طریق که وی پس از شناسایی زنان جویای کار، اعتماد آن‌ها را جلب و پس از خوراندن آبمیوه حاوی مواد بیهوشی، طلاجات، پول نقد و گوشی آن‌ها را به سرقت می‌برد.
رئیس پلیس آگاهی استان اظهار داشت: افرادی که از این فرد ۴۸ ساله مورد سرقت قرار گرفته اند در اسرع وقت به شعبه ۲ اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8294
  • 190 بازدید

برچسب ها