• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

دادستان کرمانشاه: با تهدیدکنندگان سلامت مردم برخورد می‌کنیم

  • کد خبر : 12803
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
دادستان کرمانشاه: با تهدیدکنندگان سلامت مردم برخورد می‌کنیم

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از دادستانی کرمانشاه، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: در شرایط کرونایی فعلی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، برخورد می‌کنیم. شهرام کرمی با اشاره به تشدید وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان، اظهار داشت: دستگاه قضایی کرمانشاه در این شرایط از […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از دادستانی کرمانشاه، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: در شرایط کرونایی فعلی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، برخورد می‌کنیم.

شهرام کرمی با اشاره به تشدید وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان، اظهار داشت: دستگاه قضایی کرمانشاه در این شرایط از تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا برای حفظ سلامت شهروندان حمایت‌ کاملی را خواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر این ستاد برای برخورد با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، تصمیمی و یا جریمه‌ای در نظر بگیرد، از آن حمایت می‌کنیم و ورود خواهیم داشت.  

دادستان کرمانشاه گفت: همچنین طبق ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی با افرادی که با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی سلامت مردم را به خطر بیندازند، برخورد خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: براساس این قانون، چنین افرادی مشمول جرم تهدید علیه بهداشت عمومی و سلامت جامعه می‌شوند، لذا دستگاه قضایی با آن‌ها برخورد خواهد داشت.

کرمی در ادامه با بیان اینکه از دستگاه‌های مختلف اجرایی استان می‌خواهیم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در حوزه خود دقت و نظارت بیشتری داشته باشند، اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی نیز در این زمینه بار سنگینی بر دوش دارند و انتظار داریم از ارائه خدمت به مسافرین بدون ماسک خودداری کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12803
  • 98 بازدید

برچسب ها