• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

دادستان کرمانشاه: در برخورد با اراذل و اوباش اغماضی نمی کنیم

  • کد خبر : 10980
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
دادستان کرمانشاه: در برخورد با اراذل و اوباش اغماضی نمی کنیم

به گزارش پاتاق نیوز ، دادستان کرمانشاه گفت: دادستانی کرمانشاه به هیچ عنوان چنین رفتارهایی را از سوی اراذل و اوباش تحمل نمی کند و حداکثر توان خود را برای برخورد با مسببان حوادث اینچنینی و مجازات آنها بکار خواهیم گرفت. شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، با اشاره به درگیری عده ای از اراذل […]

به گزارش پاتاق نیوز ، دادستان کرمانشاه گفت: دادستانی کرمانشاه به هیچ عنوان چنین رفتارهایی را از سوی اراذل و اوباش تحمل نمی کند و حداکثر توان خود را برای برخورد با مسببان حوادث اینچنینی و مجازات آنها بکار خواهیم گرفت.

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، با اشاره به درگیری عده ای از اراذل و اوباش در یکی از خیابان کرمانشاه طی روزهای گذشته، اظهارکرد: در این درگیری تعدادی از اراذل و اوباش به مغازه یکی از کسبه بلوار شهید مصطفی امامی حمله ور شده و ضمن وارد کردن خساراتی به مغازه، صاحب مغازه را نیز مجروح کردند.

وی تصریح کرد: متاسفانه چندساعتی پس از وقوع این درگیری فیلم آن بسرعت در فضای مجازی منتشر شد و نگرانی هایی را بین شهروندان ایجاد کرد.

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: در این راستا، از فرماندهی انتظامی استان درخواست پیگیری سریع و دستگیری عاملین این حادثه را داشتیم که منجربه دستگیری تعدادی از اراذل مذکور شد.

وی بابیان اینکه تعدادی از اراذل فراری هم تحت پیگیر قانونی قرارگرفته اند، عنوان کرد: پرونده این درگیری در دادسرای عمومی و انقلاب استان تشکیل شده و بصورت ویژه رسیدگی آن را در دستورکار قرار داده ایم.

کرمی در ادامه با تاکید براینکه انجام چنین اقداماتی در جامعه مغایر با فرهنگ عمومی و موجب رعب و  وحشت و کاهش حفظ امنیت در میان شهروندان است، اعلام کرد: دادستانی کرمانشاه به هیچ عنوان چنین رفتارهایی را از سوی اراذل و اوباش تحمل نمی کند و حداکثر توان خود را برای برخورد با مسببان حوادث اینچنینی و مجازات آنها بکار خواهیم گرفت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10980
  • 157 بازدید

برچسب ها