• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022
مدیر امور عمرانی و خدمات فنی دانشگاه رازی:

دانشکده “شیمی” کرمانشاه امسال افتتاح می‌شود

  • کد خبر : 14552
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
دانشکده “شیمی” کرمانشاه امسال افتتاح می‌شود
کرمانشاه - مدیر امور عمرانی و خدمات فنی دانشگاه رازی کرمانشاه از افتتاح دانشکده شیمی این دانشگاه تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، جهانگیر خزایی بااشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث پروژه دانشکده شیمی دانشگاه رازی از سال ۱۳۹۳، اظهار کرد: باتوجه به کمبود اعتبارات و مشکلاتی که در بحث پیمانکاری داشتیم، روند احداث این پروژه با کمی تاخیر مواجه شد. 

وی پیشرفت فیزیکی این پروژه را در حال حاضر ۸۵ درصد اعلام کرد و افزود: این پروژه در مساحت ۵۴۰۰ متر مربع در پنج طبقه شامل بخش های کلاسی، اداری، آزمایشگاه ها، لابراتوار زبان و… است و تا پایان امسال افتتاح خواهد شد. 

به گفته این مسئول برای احداث دانشکده شیمی دانشگاه رازی تاکنون بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است. 

مدیر امور عمرانی و خدمات فنی دانشگاه رازی در ادامه به ضرورت های احداث این پروژه هم اشاره کرد و گفت: گروه مهندسی شیمی دانشگاه رازی سال ۱۳۷۳ در دانشکده فنی راه اندازی شد و در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد. 

وی افزود: طی سالها فعالیت گروه شیمی ظرفیت ها و تجارب علمی بالایی را در آن شاهد بودیم و در حال حاضر هم دانشمندان بزرگی در این گروه داریم که افتخاری برای حوزه علمی کرمانشاه هستند. 

خزایی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون سه پروژه آموزشی دیگر در دانشگاه رازی در حال اجرا است، گفت: فاز دوم دانشکده هنر و معماری، فاز دوم دانشکده اقتصاد و حسابداری و حسابداری جوانرود نیز درحال اجرا هستند و بصورت میانگین بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند. 

وی یادآورشد: در چند سال گذشته هم دانشکده‌های نفت و پتروشیمی، فاز اول هنر و معماری، برق و کامپیوتر، علوم و مهندسی کشاورزی و فاز اول اقتصاد و حسابداری افتتاح و به بهره برداری رسیده اند. 

به گفته این مسئول طی هفت سال گذشته فضاهای آموزشی دانشگاه رازی ۴۹ درصد رشد داشته است. 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14552
  • 495 بازدید