• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

دانشگاه صنعتی کرمانشاه در انتظار فاجعه ای عظیم!!!

  • کد خبر : 4496
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
دانشگاه صنعتی کرمانشاه در انتظار فاجعه ای عظیم!!!

به گزارش پاتاق نیوز، تابستان سال ۹۵ دانشگاه صنعتی کرمانشاه از ساختمانی در خیابان پردیس به ساختمانی نیمه ساز در بزرگراه امام خمینی(ره) نقل مکان کرد. با گذشت تقریبا دو سال و چند ماه از این جابه جایی همچنان شاهد عدم آمادگی فضایساختمانی و محوطه ی این دانشگاه برای میزبانی دانشجویان هستیم. به گفته برخی […]

به گزارش پاتاق نیوز، تابستان سال ۹۵ دانشگاه صنعتی کرمانشاه از ساختمانی در خیابان پردیس به ساختمانی نیمه ساز در بزرگراه امام خمینی(ره) نقل مکان کرد.
با گذشت تقریبا دو سال و چند ماه از این جابه جایی همچنان شاهد عدم آمادگی فضایساختمانی و محوطه ی این دانشگاه برای میزبانی دانشجویان هستیم.
به گفته برخی دانشجویان دانشگاه صنعتی با شنیده شدن زمزمه های بازدید وزیر علوم از این دانشگاه فعالیت های عمرانی این مجموعه سرعت گرفت و کارگران تا پاسی از شب مشغول جدول کشی و آسفالت محوطه این دانشگاه بودند؛ که بعد از لغو سفر وزیر شتاب پیشرفت فیزیکی به حالت اولیه برگشت و همچنان با کندی ادامه دارد.
دانشجویان این دانشگاه طی تماس های مکرری با این پایگاه خبری از نداشتن یک پارکینگ استاندارد گلایه داشتند و عنوان کردند: در روزهای بارانی هر ماشینی وارد محوطه به اصطلاح پارکینگ دانشگاه شود قطعا تا خشک شدن زمین راه بیرون آمدنی ندارد.
گلایه های این دانشجویان به اینجا ختم نمی شود و این دانشجویان با مطرح کردن مشکل فرسودگی سرویس های رفت و آمد دانشجویان افزودند:  با توجه به اتفاق اخیر یکی از دانشگاه های مطرح کشور در استفاده از سرویس های حمل و نقل فرسوده، مسئولین دانشگاه صنعتی همچنان میلی به از میان برداشتن این مشکل ندارند و منتظرند تا خدایی نکرده اتفاقی رخ دهد و بعد فکری بی اندیشند.

در ادامه مشکلات متعدد دانشگاه صنعتی دانشجویان این دانشگاه معترض به وضعیت نامشخص سالن آمفی تئاتر و سالن مراسمات بودند که گفته می شود از زمان جا به جایی محل دانشگاه تا به حال زمان هایی اعلام شده ولی با گذشت دوسال همچنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه سالن آمفی تئاتر و مراسمات ندارد.

مشکلات دانشگاه صنعتی کرمانشاه به اینجا ختم نمی‌شود و دانشجویان مشکلات زیادی با رفتار کارکنان این دانشگاه دارند.
گفتنی است نشریه داخلی آرمان در دانشگاه اقدام به برگزاری نظر سنجی بین دانشجویان کرد، که در نهایت نتیجه این نظرسنجی  حکایت از نارضایتی دانشجویان نسبت به رفتار کارکنان داشت.
براساس این گزارش، اکثر اعتراضات دانشجویان نسبت به رفتار کارکنان به مسئولین آموزش و عدم پاسخگویی آنها برمی گشت.
مساله ای که تعجب دانشجویان این دانشگاه را برانگیخته بود تغییر مدیران مورد انتقاد دانشجویان و ارتقاء مدیریت آنها بود که جای بسی تعجب داشت با توجه به نارضایتی دانشجویان چطور این مدیران به سمت بالا می روند.

در پایان گزارش میدانی پایگاه خبری پاتاق نیوز،  از ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه دعوت می شود پاسخ های واضح و شفاف خود نسبت به انتقادات دانشجویان را برای ما ارسال و یا وقتی را برای پاسخگویی اختصاص دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4496
  • 798 بازدید

برچسب ها