• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه صاحب پژوهشگاه می‌شود

  • کد خبر : 15198
  • ۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه صاحب پژوهشگاه می‌شود
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از کسب موفقیتی دیگر برای دانشگاه و موافقت قطعی مرکز تحقیقات اختلالات خواب دانشگاه با ابلاغ وزیر بهداشت خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، رضا خدارحمی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: همزمان با موافقت بعمل آمده با مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته و با استناد رای صادره در دویست و هفتاد و نهمین جلسه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی، مورخ ۱۱ آبان‌ماه سال جاری با تاسیس مرکز تحقیقات اختلالات خواب در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه موافقت قطعی به‌عمل آمد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تشکر از روسای دو مرکز و دست‌اندرکاران و مجموعه همکاران، ادامه داد: با کسب این موافقت‌ها مقدمات پژوهشکده سوم دانشگاه فراهم شده و در آینده‌ای نزدیک دانشگاه صاحب پژوهشگاه شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز با تشکر از تمام همکارانی که زمینه سرآمدی دانشگاه در کشور را برای دومین بار (سال ۹۶ و ۹۸) فراهم کردند، افزود: براساس تصمیم وزارت بهداشت معاونت توسعه متولی برنامه عملیاتی است که انجام دقیق و به موقع آن از اولویت‌های دانشگاه است.
 
محمودرضا مرادی ادامه داد: واحدهای مختلف دانشگاه در چند ماه اخیر هر کدام رتبه‌های خوبی در ارزیابی‌ها کسب کرده‌اند که کسب این سرآمدی تاییدی بر آن موفقیت هاست.

وی افزود: خوشبختانه نمره دانشگاه در این موفقیت نسبت به توفیق پیشین بسیار بهتر شده که نشانه خوبی در ارتقای خدمات ارایه شده به مردم استان است.

مرادی اضافه کرد: سرآمد بودن دانشگاه به هیچ عنوان به معنای بی‌عیب و نقص بودن خدمات ارایه شده نیست بلکه به معنی حرکت در راستای ارتقای کلی خدمات ارایه شده است.

 ایمانی،  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز، افزود: سرآمد بودن به معنای انجام به موقع آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های کشوری و تلاش برای ارتقای خدمات گوناگون است که نقش بسیار مهمی در نگاه وزارتخانه دارد.

وی ادامه داد: این برنامه در تمامی حوزه‌ها در همه دانشگاه‌های علوم پزشکی شامل تیپ ۱ ، ۲ و ۳ انجام شده و کسب آن موجب سرافرازی برای دانشگاه است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15198
  • 143 بازدید