• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021

دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر میزبان ۱۰۰۰ اثر

  • کد خبر : 4081
  • ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۸:۴۲
دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر میزبان ۱۰۰۰ اثر

صابر طاهری کولانی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز، اظهارداشت: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در سال ۹۷ با استقبال بی نظیر اصحاب رسانه و سایر علاقه مندان روبرو بود و بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. جانشین مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان این مطلب که به دلیل […]

صابر طاهری کولانی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز، اظهارداشت: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در سال ۹۷ با استقبال بی نظیر اصحاب رسانه و سایر علاقه مندان روبرو بود و بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
جانشین مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان این مطلب که به دلیل استقبال علاقه مندان از جشنواره رسانه ای ابوذر زمان ارسال آثار از از ۳۰ آبان ماه به ۳۰ آذرماه تمدید شد، افزود: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در هشت محور مختلف و در قالب خبر، گزارش، عکس، فیلم، فیلمنامه نویسی، نماهنگ، کاریکاتور، انیمیشن، موشن گرافی، یادداشت و سرمقاله برگزارشد.
طاهری کولانی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر در سال ۹۷ با هدف هم افزایی بین رسانه های مختلف و تولید محتوا متناسب با آرمان های انقلاب و در محورهای حمایت از کالا و تولیدات ایرانی، اقتصاد مقاومتی، مقاومت و دفاع مقدس، بصیرت و دشمن شناسی، اصلاح الگوی مصرف آب، مسائل صنفی خبرنگاران، مبارزه با آسیب های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی برگزارشد که یک هزار و ۵۴ اثر متعدد در هریک از محورها طی دوماه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
وی با اشاره به اینکه پس از خاتمه مهلت زمان ارسال آثار و گرد آوری آن آثار ارسالی به منظور ارزیابی و بررسی تحویل هیئت داروی این دوره داده شد، افزود: هیئت داوری بنا به تخصص خویش آثار را در محورهای مختلف ارزیابی خواهند کرد و آثار برگزیده در مرحله استانی به سطح کشوری راه می یابند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4081
  • 307 بازدید

برچسب ها