• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به کرمانشاه سفر کرد

  • کد خبر : 16307
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به کرمانشاه سفر کرد
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در سفری سه روزه به کرمانشاه سفر کرد.

به گزارش پاتاق نیوز، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پس از ورود به کرمانشاه با حسین خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و حجت الاسلام صالحی مشاور استاندار در امور روحانیت دیدار و گفت و گو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری روز چهارشنبه به شهرستان های اهل سنت نشین پاوه و روانسر سفر خواهد کرد و با امامان جمعه این شهرها دیدار و گفت و گو می کند.

وی با سفر به شهرستان پاوه  ابتدا با حضور در یادمان شهدای شهرستان پاوه به مقام شامخ شهدا ادای احترام خواهد کرد و دیدار با ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه و عضو شورای مدارس برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور و دیدار با اعضای شورای روحانیت پاوه از دیگر برنامه های سفر به این شهرستان است.

دیدار با ماموستا ملا سید محمد محمدی امام جمعه روانسر و خانواده مرحوم ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه فقید روانسر از برنامه های دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در سفر به شهرستان روانسر است.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری  همچنین در ادامه سفر خود به استان کرمانشاه با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

دیدار با شورای روحانیت و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ، دیدار با خانواده مرحوم ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه فقید اهل سنت کرمانشاه ، نشست خبری با اصحاب رسانه و سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه از دیگر برنامه های سفر سه روزه دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به استان کرمانشاه است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16307
  • 102 بازدید