• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

درب آرامستان‌های استان کرمانشاه پنجشنبه و جمعه بسته است

  • کد خبر : 10131
  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰:۰۱
درب آرامستان‌های استان کرمانشاه پنجشنبه و جمعه بسته است

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان گفت: درب آرامستان‌های کرمانشاه در پنجشنبه آخر سال (۲۹ اسفند) و همچنین روز جمعه (اول فروردین) توسط پلیس بسته و از تردد افراد به شکل پیاده و سواره جلوگیری می‌شود. سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: این تصمیم به خاطر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی افراد […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان گفت: درب آرامستان‌های کرمانشاه در پنجشنبه آخر سال (۲۹ اسفند) و همچنین روز جمعه (اول فروردین) توسط پلیس بسته و از تردد افراد به شکل پیاده و سواره جلوگیری می‌شود.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: این تصمیم به خاطر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی افراد اتخاذ و اجرا خواهد شد.
وی افزود: روز‌های پنجشنبه و جمعه علاوه بر ممانعت از ورود انواع خودرو و وسایل نقلیه از حضور اشخاص نیز به آرامستان‌های سطح استان جلوگیری به عمل می‌آید.
سردار جاویدان خاطرنشان کرد: هفته گذشته و در جمعه غریبان نیز این طرح اجرا و خوشبختانه آحاد مختلف مردم با مسئولان و خصوصا پلیس همکاری خوبی داشتند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: همکاری خوب مردم با پلیس بیانگر اهتمامی است که آن‌ها برای حفظ سلامتی خود و جامعه دارند و انتظار می‌رود همان رفتار را نیز در پنجشنبه پیش رو شاهد باشیم.
وی تصریح کرد: اکنون که در حال گذراندن پیک بیماری کرونا هستیم می‌طلبد همه اقشار جامعه مصمم‌تر از گذشته به مقابله با این ویروس پرداخته و بهترین روش مقابله نیز در منزل ماندن و پرهیز از حضور در تجمعات عمومی است.
سردار جاویدان گفت: شکست دادن کرونا نیازمند عزم ملی است و اگر هرکسی به وظیفه خود در قبال این بیماری عمل کند قطعا به زودی شاهد شکست آن خواهیم بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10131
  • 281 بازدید

برچسب ها