۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 10131
  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰:۰۱
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
درب آرامستان‌های استان کرمانشاه پنجشنبه و جمعه بسته است

درب آرامستان‌های استان کرمانشاه پنجشنبه و جمعه بسته است

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان گفت: درب آرامستان‌های کرمانشاه در پنجشنبه آخر سال (۲۹ اسفند) و همچنین روز جمعه (اول فروردین) توسط پلیس بسته و از تردد افراد به شکل پیاده و سواره جلوگیری می‌شود. سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: این تصمیم به خاطر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی افراد […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان گفت: درب آرامستان‌های کرمانشاه در پنجشنبه آخر سال (۲۹ اسفند) و همچنین روز جمعه (اول فروردین) توسط پلیس بسته و از تردد افراد به شکل پیاده و سواره جلوگیری می‌شود.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: این تصمیم به خاطر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی افراد اتخاذ و اجرا خواهد شد.
وی افزود: روز‌های پنجشنبه و جمعه علاوه بر ممانعت از ورود انواع خودرو و وسایل نقلیه از حضور اشخاص نیز به آرامستان‌های سطح استان جلوگیری به عمل می‌آید.
سردار جاویدان خاطرنشان کرد: هفته گذشته و در جمعه غریبان نیز این طرح اجرا و خوشبختانه آحاد مختلف مردم با مسئولان و خصوصا پلیس همکاری خوبی داشتند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: همکاری خوب مردم با پلیس بیانگر اهتمامی است که آن‌ها برای حفظ سلامتی خود و جامعه دارند و انتظار می‌رود همان رفتار را نیز در پنجشنبه پیش رو شاهد باشیم.
وی تصریح کرد: اکنون که در حال گذراندن پیک بیماری کرونا هستیم می‌طلبد همه اقشار جامعه مصمم‌تر از گذشته به مقابله با این ویروس پرداخته و بهترین روش مقابله نیز در منزل ماندن و پرهیز از حضور در تجمعات عمومی است.
سردار جاویدان گفت: شکست دادن کرونا نیازمند عزم ملی است و اگر هرکسی به وظیفه خود در قبال این بیماری عمل کند قطعا به زودی شاهد شکست آن خواهیم بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*