• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

درخواست دانشجویان بسیجی کرمانشاه از لاریجانی برای بازدید از خانواده شهید امنیت و حضور در دانشگاه رازی

  • کد خبر : 9230
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
درخواست دانشجویان بسیجی کرمانشاه از لاریجانی برای بازدید از خانواده شهید امنیت و حضور در دانشگاه رازی

به گزارش پاتاق نیوز، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی طی بیانیه ای از رئیس مجلس شورای اسلامی که امروز به کرمانشاه سفر داشته ۲ مطالبه مطرح کرده است. علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز به منظور افتتاح چند پروژه سفری یک روزه به استان کرمانشاه داشته است. بسیج دانشجویی دانشگاه رازی طی بیانیه ای از رئیس […]

به گزارش پاتاق نیوز، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی طی بیانیه ای از رئیس مجلس شورای اسلامی که امروز به کرمانشاه سفر داشته ۲ مطالبه مطرح کرده است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز به منظور افتتاح چند پروژه سفری یک روزه به استان کرمانشاه داشته است.

بسیج دانشجویی دانشگاه رازی طی بیانیه ای از رئیس مجلس شورای اسلامی که امروز به کرمانشاه سفر داشته ۲ مطالبه مطرح کرده است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام عکیلم

در طی سالهای گذشته کشور عزیزمان با مشکلات زیادی روبرو شده است که تعدادی از این مشکلات ریشه در تحریم های ظالمانه آمریکای جهانخوار داشته و تعداد دیگری ازمشکلات ریشه در بی تدبیری ها و بی توجهی برخی از مسئولان داخلی دارد.

متاسفانه این مسئولان برای توجیه بی تدبیری های خود که موجب بروز مشکلات بسیاری در کشور شده و مردم عزیز را تحت فشار قرارداده است را ناشی ازتحریم می دانند و نه بی تدبیری های خود.

در طی سنوات اخیر متاسفانه طرحهایی درمجلس رد شده است که درصورت تصویب شدن آنها مشکلات زیادی برطرف می شد و در مقابل با تصویب شدن طرحهایی که فایده ای جز برای دشمنان قسم خورده کشور مان نداشته و بارها با مخالفت صریح مقام معظم رهبری همراه بوده، مردم عزیز ایران مخصوصا مستضعفین و پابرهنگان که وارثان اصلی انقلاب اسلامی هستند را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است.

از جمله این مصوبات می توان به تصویب شدن ۲۰ دقیقه ای توافقنامه برجام در زمان ریاست حضرتعالی که تاکنون هیچگونه منعفتی از این توافقنامه نصیب مردم نشده و همچنین تصویب لایحه استعماری و ننگینFATFکه بارهامشکلات این طرح به استماع مقامات رسیده ولی هربارموردبی توجهی آنان قرارگرفته است،می توان اشاره کرد .

درمقابل، طرحهایی که با تصویب آنها بسیاری از مشکلات جامعه برطرف می شد، متاسفانه هر بار در مجلس از دستورکارخارج شده ویا به تصویب نرسیده است.

ازجمله این طرحها می توان به تصویب نشدن طرح مالیات برعایدی سرمایه اشاره کرد که درصورت تصویب شدن آن قیمت مسکن روند کاهشی به خود می گرفت، همچنین طرح شفافیت آرای نمایندگان که حق قانونی تمام مردم ایران بوده تا نماینده های خود را بشناسند متاسفانه این طرح درمجلس بعد از طی چندین بار مخالفتهای نامعقول در نهایت به تصویب رسید اما همچنان اقدامی جدی درجهت اجرایی شدن این طرح صورت نگرفته است.

علاوه بر نقدهای طرح شده متاسفانه در ماه گذشته سران سه قوه تصمیمی را مبنی بر گران شدن قیمت بنزین انجام دادند که با اجرایی شدن نامناسب این طرح و عدم اطلاع رسانی از قبل به مردم و نخبگان باعث دلخوری مردم عزیز ایران شد و مردم در اعتراض به این اتفاق، اعتراضات به حق و مسالمت آمیزی را برگزار کردند اما در این میان عده ای خود فروخته و غرب زده که به تعبیرمقام معظم رهبری از اشرار بودند قصد به انحراف کشاندن این اعتراضات را داشتند که باهوشیاری و بصیرت مردم غیور ایران این افراد به اهداف خباثت آلود خود نرسیدند.
در میان این اتفاقات تعدادی ازمردم بی گناه وتعدادی از نیروهای مظلوم انتظامی به شهادت رسیدند که سران سه قوه با توجه به بی تدبیری وعدم توجه به اجرای درست این طرح موجب ریخته شدن خون ناحق این عزیزان شدند و باید در پیشگاه خداوند و مردم جوابگوی خون به ناحق ریخته شده این عزیزان باشند.

علاوه بر این موارد با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تصمیم سران سه قوه درخصوص گران شدن قیمت بنزین به دلیل تخصص نداشتن دراین زمینه و همچنین دفاع از اصل جمهوریت نظام و ضمن تاکید معظم له در خصوص توجه به اجرایی شدن این طرح و در نظر گرفتن تمام جوانب کار جهت کم شدن مشکلات این طرح متاسفانه اقدامی مثبت در این راستا توسط مسئولین اجرایی این طرح صورت نگرفته و به دلیل عدم نظارت صحیح بر اجرای این طرح، قیمت بسیاری از اجناس به بهانه گران شدن قیمت بنزین روبه افزایش است و مشکلات بسیاری را برای مردم مخصوصا مردم دلیر کرمانشاه که چندین سال است به دلیل بی توجهی مسئولین، دوران سختی را سپری می کند بوجود آورده است.

باتوجه به این اتفاقات و مشکلات، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه از حضرتعالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی که حافظ حقوق مردم ایران می باشید تقاضامند است ضمن بازدید ازخانواده داغ دیده شهید امنیت سرگرد جواهری که در اتفاقات اخیر به مقام رفیع شهادت رسیدند، در دانشگاه رازی کرمانشاه حاضر شده و به سوالات دانشجویان که به عنوان موذنین جامعه هستند، پاسخ بدهید.

والسلام من اتبع الهدی

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9230
  • 367 بازدید

برچسب ها